Amfetamina w podłokietniku

Amfetamina w podłokietniku

Policjanci z Wydziału Prewencji zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Września, który posiadał przy sobie znaczną ilość narkotyków. Mężczyzna schował w swoim samochodzie 112 gramów amfetaminy. Za ten czyn grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W trakcie patrolu ulicy Wrocławskiej we Wrześni 22 lutego br. przed północą policjanci z Wydziału Prewencji zauważyli Mercedesa, którego kierowca na widok radiowozu gwałtownie zjechał na parking. Podczas legitymowania mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo, sprawiał wrażenie jakby chciał aby kontrola się już zakończyła.

Mundurowi zaczęli podejrzewać, że kierowca może coś ukrywać. W związku z tym przeprowadzili kontrole osobistą, podczas której znaleźli w kurtce 22-letniego mieszkańca gminy Września zwiniętą czarną folię. Po rozpakowaniu, okazało się, że znajduje się niej biały proszek.

Po tym znalezisku policjanci przeszukali Mercedesa i ujawnili kolejne substancje. W podłokietniku znajdowała się rękawiczka, w której mundurowi znaleźli zbitą kulę białego proszku. Po przeprowadzeniu testu potwierdziło się, że całość to amfetamina o wadze 112 gramów.

Dodatkowo policjanci sprawdzili, że 22-latek kierował pojazdem pod wpływem środków odurzających. W związku z tym zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Mieszkaniec gminy Września został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie.

Podczas przesłuchania 22-latka w Prokuraturze Rejonowej we Wrześni przedstawiono mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator zastosował wobec 22-latka środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 10 lat.

Previous Potrafię, nie boję się, ratuję życie
Next Dzielnicowi w trosce o bezpieczeństwo seniorów

Może to Ci się spodoba

Poznań 0 Comments

ROZPOZNAJESZ TĘ KOBIETĘ? ZADZWOŃ!

Poznańscy policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży, która miała miejsce 12 marca br. w jednym ze sklepów monopolowych przy ul. Murawa w Poznaniu. Osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęcia proszone są o

KRYMINALNI ZATRZYMALI SPRAWCĘ FAŁSZYWEGO ALARMU BOMBOWEGO

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali sprawcę fałszywego alarmu bombowego. Mężczyzna poinformował Centrum Powiadamiania Ratunkowego o podłożeniu ładunku wybuchowego w jednym z budynków mieszkalnych przy ulicy Ludowej w

Wiadomości 0 Comments

Piła Rowerowa Niezadymiona – powodzenie festynu mile zaskoczyło organizatorów

Jak promować rowery jako środek transportu? Udaną akcję ekologiczną mają za sobą pilanie. 28 maja odbył się festyn pn. Piła Rowerowa Niezadymiona zorganizowany przez Gminę Piła, firmę ASTA-NET oraz Policję.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź