Automotive

Automotive

Zakup używanego auta to zawsze ryzyko. Jeśli chcesz je zminimalizować, to koniecznie sprawdź VIN w Internecie. Poznasz prawdziwe dane techniczne, zobaczysz jak auto zostało fabrycznie skonfigurowane, oraz dowiesz się, czy samochód ma jakąś historię wypadkową. Jednym z najlepszych serwisów zapewniających dostęp do historii samochodów jest carVertical.

CarVertical- dekoder VIN

Internet zrewolucjonizował rynek motoryzacyjny. Oferuje niespotykane dotąd możliwości zarówno dla sprzedających – mogą szybko pozbyć się auta za dobrą cenę na jednym z portali ogłoszeniowych czy aukcyjnych, jak i kupujących – mogą bez wychodzenia z domu sprawdzić pełną historię serwisową i wypadkową pojazdu przed zakupem i uniknąć kłopotów. W sieci działa już kilka serwisów oferujących taką usługę. Jednym z najlepiej ocenianych przez użytkowników i serwis www.bestvindecoder.com jest CarVertical. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii w zakresie agregacji i przetwarzania danych serwis oferuje użytkownikom dostęp do kompleksowych i aktualnych raportów historii pojazdów. Z pomocą serwisu każdy nabywca samochodu na świecie może sprawdzić historię serwisową i wypadkową interesującego go samochodu. Serwis jest doskonałym wsparciem w procesie zakupu, pomaga podjąć świadomą decyzję konsumentowi. CarVertical zbiera informacje dotyczące historii samochodów z różnych źródeł, w tym rejestrów krajowych i prywatnych, różnych baz danych, a nawet urządzeń diagnostycznych (OBD). Wszystkie dane przed udostępnieniem użytkownikowi są weryfikowane, a system blockchain potwierdza ich rzetelność. To sprawia, że „biografia” auta nie może zostać sfałszowana.

Sprawdzanie VIN – dlaczego warto?

Eksperci powszechnie wskazują, że pierwszą rzeczą, jaką powinniśmy zrobić przed zakupem używanego auta, to sprawdzenie numeru nadwozia na jednym z dostępnych w sieci serwisów carvertical.com/pl/sprawdzenie-vin/. Nawet zanim wybierzemy się na oględziny i jazdę próbną, warto zapoznać się z historią serwisową i wypadkową pojazdu. Dzięki temu nie tylko, że unikniemy kłopotów, to na dodatek zaoszczędzimy na kosztach dojazdu do wymarzonego auta. Nierzadko, aby zobaczyć interesujący nas pojazd, trzeba pokonać kilkaset kilometrów. Zanim zainwestujemy w wyprawę na koniec Polski, warto wiedzieć, czy naprawdę warto. Korzystanie z serwisu carVerticall jest bardzo proste, aby wygenerować raport, wystarczy wpisać numer VIN. Numer nadwozia jest jedynym niezmiennym wyróżnikiem pojazdu, do niego, a nie do numeru rejestracyjnego czy kierowcy przypisane są wszystkie zdarzenia związane z autem. W raporcie znajdziemy nie tylko informacje dotyczące kraju pochodzenia auta, parametrów technicznych auta, elementów wyposażenia standardowego i dodatkowego (dane te są zakodowane w numerze VIN), aktualnego przebiegu, wykonanych przeglądów i innych czynności eksploatacyjnych, ale także dotyczące ewentualnych uszkodzeń. Integralną częścią raportu są archiwalne zdjęcia, uwagi dotyczące bezpieczeństwa i konserwacji oraz zalecenia dotyczące koniecznych do wykonania w najbliższej przyszłości czynności serwisowych. Ponadto w serwisie można sprawdzić, czy pojazd nie został skradziony i nie jest poszukiwany. Serwis carVertical w przeciwieństwie do klasycznych raportów kradzieży działa w sposób zdecentralizowany, gromadzi dane z całego świata. Tutaj wykaz jest aktualizowany niemal online, w zwykłych raportach najczęściej raz na dobę.

Podsumowanie

Zakup używanego auta w ciemno to duże ryzyko. Sprawdź historię serwisową i wypadkową auta przed zakupem i na podstawie tych informacji podejmij świadomą decyzję. Tylko w ten sposób unikniesz kłopotów i rozczarowania.

Previous Jesienna garderoba
Next Szkolenia dofinansowane z EFS, tradycyjne i specjalistyczne

Może to Ci się spodoba

Motoryzacja 0 Comments

Klucze dynamometryczne – dlaczego warto je kalibrować?

Wkręcanie śrub to czynność wykonywana naprawdę bardzo często. Do wkręcania śrub można używać bardzo różnych narzędzi. Najczęściej jest to klucz lub śrubokręt. Wkręcanie pewnych śrub wymaga jednak zastosowania określonej siły.

Motoryzacja 0 Comments

Usługi świadczone przez firmy związane z branżą motoryzacyjną

W Polsce mamy do czynienia z bardzo dużą ilością różnych firm, które zajmują się branżą motoryzacyjną. Jeżeli jesteś ciekawy, jakie dokładnie usługi są świadczone przez nią, to warto zapoznać się

Motoryzacja 0 Comments

Wyjątkowa oferta AMG Driving Academy: AMG LADY-Traning

Co piąty nabywca osobowego Mercedesa jest Klientką, w segmencie aut kompaktowych panie stanowią już ok. 35% Klientów. Wg badań kobiety wpływają na 80% decyzji zakupowych, powodują mniej wypadków na każde

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź