Dobry wybór fotelika samochodowego

Dobry wybór fotelika samochodowego

Młodzi rodzice, których pociecha przyszła na świat zaopatrują się w wysokiej jakości wózek, łóżeczko oraz inne akcesoria, które będą wspierały oraz budowały potrzebę bezpieczeństwa małego członka rodziny.

Rodzice są więc zainteresowani fotelikami samochodowymi, które zadbają o bezpieczeństwo ich dziecka w czasie podróży. Dla noworodków i niemowląt przeznaczone są foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy.

Polecanym fotelikiem dla malutkich noworodków oraz niemowląt jest fotelik Maxi Cosi Cabriofix. Jest to najbezpieczniejszy fotelik tej marki, zapewniający jednocześnie wygodę i bezpieczeństwo, przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 12 miesiąca życia. Malutkie dziecko, dopiero co urodzone lub niemowlę spędza długie godziny śpiąc. Nosidełko Maxi Cosi Cabriofix idealnie się do tego nadaje.

Fotelik jest idealnie wyprofilowany, jest nie tylko wygodny dla dziecka ale również okazuje się praktyczny dla rodziców. W połączeniu ze stelażem do wózka Maxi Cosi lub Quinny, przedłuży sen dziecka na świeżym powietrzu, bez potrzeby wyciągania malucha z fotelika. Fotelik Maxi Cosi Cabriofix można używać z bazą FamilyFix (Isofix) albo EasyBase 2, ale może być też montowany bez bazy, za pomocą pasa bezpieczeństwa z samochodu.

Fotelik wyposażony jest w zabezpieczenie w postaci bocznej ochrony jaką jest plastikowy uchwyt fotelika, by spełniał swoje zadanie, powinien w czasie jazdy być podniesiony. Dodatkowym atutem fotelika Maxi Cosi Cabriofix jest wewnętrzne wypełnienie, dzięki której malutka, delikatna główka nowonarodzonego dziecka nie chwieje się na boki podczas jazdy samochodem. Ochronę przed wiatrem oraz słońcem zapewnia także zamontowana z tyłu fotelika tekstylna, rozciągana zasłonka, którą można zaczepić o plastikowe haczyki, znajdujące się na górnej części uchwytu fotelika.

Szelki oraz zagłówek w foteliku Cabriofix można regulować dopasowując je do wciąż rosnącego dziecka. Bezpieczeństwu dziecka sprzyjają odpowiednio naciągnięte pasy bezpieczeństwa, zapisane za pomocą dużej klamry. Tapicerka fotelika nadaje się do prania w pralce.

Previous Latanie bez skrzydeł – loty w tunelu aerodynamicznym
Next Gdzie w Poznaniu jest najwięcej nowych inwestycji budowlanych?

Może to Ci się spodoba

Motoryzacja 0 Comments

Samochód w firmie – leasing a wynajem długoterminowy

Funkcjonujące w naszym kraju firmy, które zajmują się leasingiem i wynajmem aut w naszym kraju dają klientom bardzo wiele możliwości już nie tylko w zakresie finansowania pojazdów, ale coraz częściej

Motoryzacja 0 Comments

Wybieramy najlepsza polerkę samochodową

Oprócz corocznej kontroli i łagodnego stylu jazdy, regularna i profesjonalna pielęgnacja samochodu może pomóc w utrzymaniu wartości pojazdu. Korzystanie z odpowiednich środków i narzędzi do pielęgnacji samochodu jest podstawowym warunkiem

Motoryzacja 0 Comments

KIA LOTOS RACE 2016 – Karol Urbaniak niepokonany

Wyścigowy weekend na poznańskim torze obfitował w sensacyjne wydarzenia. Był Robert Lewandowski za kierownicą Kia Picanto. Było spotkanie dwóch pokoleń – Sławomira Wysmyka, który wrócił na tor po 27-letniej przerwie,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź