Dobry wybór fotelika samochodowego

Dobry wybór fotelika samochodowego

Młodzi rodzice, których pociecha przyszła na świat zaopatrują się w wysokiej jakości wózek, łóżeczko oraz inne akcesoria, które będą wspierały oraz budowały potrzebę bezpieczeństwa małego członka rodziny.

Rodzice są więc zainteresowani fotelikami samochodowymi, które zadbają o bezpieczeństwo ich dziecka w czasie podróży. Dla noworodków i niemowląt przeznaczone są foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy.

Polecanym fotelikiem dla malutkich noworodków oraz niemowląt jest fotelik Maxi Cosi Cabriofix. Jest to najbezpieczniejszy fotelik tej marki, zapewniający jednocześnie wygodę i bezpieczeństwo, przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 12 miesiąca życia. Malutkie dziecko, dopiero co urodzone lub niemowlę spędza długie godziny śpiąc. Nosidełko Maxi Cosi Cabriofix idealnie się do tego nadaje.

Fotelik jest idealnie wyprofilowany, jest nie tylko wygodny dla dziecka ale również okazuje się praktyczny dla rodziców. W połączeniu ze stelażem do wózka Maxi Cosi lub Quinny, przedłuży sen dziecka na świeżym powietrzu, bez potrzeby wyciągania malucha z fotelika. Fotelik Maxi Cosi Cabriofix można używać z bazą FamilyFix (Isofix) albo EasyBase 2, ale może być też montowany bez bazy, za pomocą pasa bezpieczeństwa z samochodu.

Fotelik wyposażony jest w zabezpieczenie w postaci bocznej ochrony jaką jest plastikowy uchwyt fotelika, by spełniał swoje zadanie, powinien w czasie jazdy być podniesiony. Dodatkowym atutem fotelika Maxi Cosi Cabriofix jest wewnętrzne wypełnienie, dzięki której malutka, delikatna główka nowonarodzonego dziecka nie chwieje się na boki podczas jazdy samochodem. Ochronę przed wiatrem oraz słońcem zapewnia także zamontowana z tyłu fotelika tekstylna, rozciągana zasłonka, którą można zaczepić o plastikowe haczyki, znajdujące się na górnej części uchwytu fotelika.

Szelki oraz zagłówek w foteliku Cabriofix można regulować dopasowując je do wciąż rosnącego dziecka. Bezpieczeństwu dziecka sprzyjają odpowiednio naciągnięte pasy bezpieczeństwa, zapisane za pomocą dużej klamry. Tapicerka fotelika nadaje się do prania w pralce.

Previous Latanie bez skrzydeł – loty w tunelu aerodynamicznym
Next Gdzie w Poznaniu jest najwięcej nowych inwestycji budowlanych?

Może to Ci się spodoba

Motoryzacja 0 Comments

Utrudnienia w ruchu na węźle Krzesiny – Poznań

W poniedziałek, 13 czerwca br. rozpocznie się 6 – etapowy remont nawierzchni łącznic węzła Poznań Krzesiny, na skrzyżowaniu drogi krajowej S11 z autostradą A2. Prace spowodują utrudnienia w ruchu. Zmianie

Motoryzacja 0 Comments

Seat Toledo -udana synteza elegancji coupé z wszechstronnością kombi

Seat Toledo to bardzo udane auto rodzinne, charakteryzujące się dużą ilością przestrzeni we wnętrzu kabiny, świetnym wyposażeniem i bardzo ciekawą linią nadwozia. Całość uzupełniają sprawdzone, oszczędne i ekologiczne silniki Volkswagena.

Motoryzacja 0 Comments

Najcenniejszy czas? To ten spędzony z rodziną! Również w samochodzie.

Rutynowa codzienność życia rodzinnego – mimo pewnych wyzwań które dostajemy w pakiecie – może być naprawdę przyjemna. A szczególnie wspólne podróże – nieważne, czy chodzi o krótką wyprawę do supermarketu,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź