Dom Strachu w Poznaniu – idealny sposób na zabawę z dawką emocji

Dom Strachu w Poznaniu – idealny sposób na zabawę z dawką emocji

Jeśli szukasz w Poznaniu nieszablonowej zabawy, chcesz przeżyć przygodę z dreszczykiem emocji w grupie przyjaciół, to musisz koniecznie odwiedzić Dom Strachu. To nowy punkt na rozrywkowej mapie Wielkopolski.

Konsumowanie emocji

Gry i zabawy gwarantujące emocjonalne doznania stają się coraz popularniejszym sposobem spędzania wolnego czasu, nie tylko wśród najmłodszego pokolenia. Wszelkiego rodzaju pokoje tajemnic i strachu to rozrywka dla osób w każdym wieku, dla tych wszystkich, którzy nie zatracili jeszcze całkowicie duch małego dziecka. Konsumowanie wrażeń, to stosunkowo nowy trend na całym świecie. Eksperci wskazują, że na skutek nasycenia towarami ludzie w poszukiwaniu wrażeń innych, niż te, które standardowo towarzyszą zakupowi nowych butów, coraz częściej uczestniczą w grach zapewniających nie tylko dobrą zabawę, ale także dawkę bezpiecznych emocji – głównie strachu.
W homeopatycznych dawkach jest on niezbędny człowiekowi do prawidłowego rozwoju psychicznego. Ogólnie rzecz biorąc konsumowanie wrażeń to cecha charakterystyczna aktualnej fazy rozwoju kapitalizmu. Do niedawna panował Kapitalizm 1.0, który opierał się na konsumpcji rzeczy, teraz króluje Kapitalizm 2.0, w którym konsumowanie wrażeń stało się dominującym zajęciem dla wielu ludzi. Można to zaobserwować nie tylko na podstawie ogromnej ilości nieszablonowych imprez, koncertów i wydarzeń specjalnych, ale także nietypowych ofert urlopowych gwarantujących poza wypoczynkiem dawkę emocji. Dziś coraz częściej dla wielu ludzi (szczególnie tych najbogatszych) największym marzeniem nie jest posiadanie super auta, ale odbycie wyjątkowej podróży (np. wejście na Mount Everest) lub przeżycie wyjątkowej przygody (polowanie na krokodyla w Nilu). To oczywiście rozrywki zarezerwowane dla ludzi z dużym portfelem, jednak bez pokaźniej gotówki także można przeżyć niesamowite chwile w gronie znajomych bez konieczności wyjazdu na koniec świata. Wystarczy zarezerwować sobie wizytę w poznańskim Domu Strachu. 

Dom Strachu w Poznaniu

To propozycja nie tylko dla miłośników horrorów, to także oferta dla tych wszystkich, którzy lubią skoki adrenaliny i szukają w życiu nieco innych wrażeń, niż są w stanie im zapewnić standardowe rozrywki. Dom Strachu to zabytkowa kamienica położona niedaleko Starego Rynku. To miejsce owiane tajemnicą, w którym, jak w każdym tego typu przybytku z bogatą i magiczną przeszłością straszy. To oczywiście legenda, ale jak w każdej tego typu opowieści jest element prawdy. Gdy się przeczyta historię tego domu, opisy spirytystycznych seansów, jakie tam były organizowane przez jedną z właścicielek, to nie sposób uwierzyć w tę legendę powtarzaną z pokolenia na pokolenie. W Poznaniu nie było chyba lepszego miejsce do urządzenia tego rodzaju przybytku. Zabawa w Domu Strachu to 25 – minutowy sens. W tym czasie uczestnicy doświadczą tego wszystkiego, co przeżywają bohaterowie filmów grozy. Spektakl, jaki tam zobaczymy, będzie odwoływał się do naszych wszystkich zmysłów. Przemierzając urządzone z niezwykłą starannością pokoje, wypatrując zjaw uwiezionych w Horror House i słuchając przerażających dźwięków, można naprawdę oderwać się od codziennych problemów, zapomnieć o świecie ludzi zwykłych, których czas wypełnia tylko praca i rodzina.

Sposób nie tylko na randkę

Dom Strachu to rodzaj rozrywki dla ludzi o mocnych nerwach. Jednak w tym przypadku to nie tylko slogan reklamowy, ale rzeczywistość. Wydawać by się mogło, że w świecie Internetu nic nas nie może zaskoczyć. To nieprawda, choć Horror House to w głównej mierze analogowa rozrywka, to jest w stanie przestraszyć niejednego. To idealne miejsce nie tylko na niezapomnianą randkę lub weekendową zabawę w gronie przyjaciół, ale także na integracyjną imprezę w towarzystwie koleżanek i kolegów z pracy. Wszak przecież wiadomo, że wspólnie przeżywane emocje integrują najlepiej. Kto nigdy nie był w tego rodzaju domu lub nie uczestniczył w podobnej zabawie, musi spróbować. To niezapomniane przeżycie.

Rezerwacji można dokonać na stronie: http://www.lights-out.pl/

Previous Policjanci zlikwidowali plantację konopi indyjskich i zabezpieczyli blisko 2 kg marihuany
Next Ukradł auto, po pościgu został zatrzymany przez policję

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Podnóżek

Właściwa postawa podczas pracy przy komputerze jest kluczowa do zachowania zdrowej sylwetki. Jednym z niezbędnych elementów jest tutaj podnóżek.  Zalety podnóżka Podnóżek jest daleki od nowoczesnego wynalazku i pojawił się

Life&Style 0 Comments

Jak wykorzystać sok z kiszonej kapusty?

Koneserzy kiszonej kapusty wiedzą, że to produkt nie tylko smaczny, ale i zdrowy. Jest to niskokaloryczny posiłek, który można spożywać jako samodzielną przekąskę lub jako dodatek do głównego posiłku. Trochę

Life&Style 0 Comments

Dużo, smacznie, w dobrym stylu – Cacao Republika

Niewielka kawiarnia w bocznej uliczce przy Starym Rynku przyciągnęła mój wzrok estetycznym ogródkiem i kwiatami puszącymi się w oknach. Gdy ma się dość ulicznego zgiełku i kelnerów pokrzykujących i biegających

1 Comment

  1. Bywalec
    13 marca, 09:19 Reply
    A ja jestem trochę rozczarowana. Pewnie dlatego że byłam już w tego typu miejscu i wiem jak to powinno wyglądać. Dla mnie brak elementu zaskoczenia, brak czegoś wow. Po prostu trochę nas postraszyli i tyle. Całe przejście zbyt krótkie. Dla kogoś kto nigdy nie był w takim miejscu to spoko. Na rozgrzewkę może być. Jednak jak ktoś oczekuje adrenaliny jak w horrorze może się rozczarować.

Zostaw odpowiedź