Kilka słów o głośnikach tubowych Avantgarde Acoustic

Kilka słów o głośnikach tubowych Avantgarde Acoustic

W kolumnach głośnikowych stosowane są bardzo różne rodzaje głośników. Do tych, które spotykane są naprawdę często należą głośniki tubowe. Głośniki tubowe mają mnóstwo zalet. Jedną z największych jest to, że są bardzo efektywne. Jakość brzemienia jest naprawdę wysoka. Głośniki tubowe nie są wynalazkiem ostatnich kilku lat, stosowane są od bardzo dawna. Głośniki tubowe montowane są w kolumnach wielu producentów. Sięga po nie także niemiecka firma Avantgarde Acoustic.

Jak wyglądają głośniki marki Avantgarde Acoustic?

Avantgarde Acoustic to marka, która zdobyła uznanie audiofilów na całym świecie. Tubowe głośniki Avantgarde Acoustic są dostępne także w Polsce. Cechą charakterystyczną dla głośników tubowych Avantgarde Acoustic jest naprawdę bardzo dobre brzmienie. Firma stale rozwija swoje produkty, aby zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Udogodnieniem, która niemiecka firma wprowadziła w swoich tubowych głośnikach jest wbudowany aktywny subwoofer DSP. Udogodnienie to polega na tym, że użytkownik może dobrać parametry pracy głośnika tylko na poziomie subwoofera. Dzięki temu może uzyskać idealne brzmienie w pomieszczeniu odsłuchowym. Wiele modeli tubowych głośników, które są w ofercie niemieckiego producenta to głośniki półaktywne. W ofercie klienci znajdą modele, które zostały specjalnie skonstruowane z myślą o zainstalowaniu ich w pomieszczeniach odsłuchowych, których powierzchnia wynosi minimum 20 metrów kwadratowych. Głośniki tubowe marki Avantgarde Acoustic wyróżniają się na tle innych podobnych produktów bardzo eleganckim dizajnem.

Dlaczego warto wybrać głośniki tubowe Avantgarde?

W swoich głośnikach niemiecki producent zastosował bardzo nowoczesne rozwiązania, ale nie bał się sięgnąć także po rozwiązania bardziej klasyczne i tradycyjne. Do rozwiązań tradycyjnych, z którymi można spotkać się w głośnikach marki Avantgarde należą między innymi kondensatory Black Gate. Rozwiązaniem nowatorskim, które dotychczas nie było stosowane przez żadnego z producentów głośników tubowych jest drabinka rezystencji składająca się z 48 oporników. Do nowatorskich rozwiązań zastosowanych w niektórych modelach należy także system zabezpieczenia na wypadek pojawienia się prądu stałego, który jest w stanie zniszczyć każde głośniki. Tym co zasługuje na szczególną uwagę w przypadku głośników Avantgarde jest wyjątkowo piękne brzmienie. Dźwięki są bardzo swobodne, subtelne i dynamiczne. Warto dodać, że wszystkie komponenty, które zostały użyte do wyprodukowania głośników marki Avantgarde są najwyższej jakości. Głośniki wyróżniają się wyjątkowo atrakcyjnym dizajnem, mogą stanowić przepiękny element dekoracyjny w każdym salonie. Firma Avantgarde Acoustic jest stosunkowo młoda, została założona w 1999 roku. Produkowane przez firmę kolumny tubowe zdobyły uznanie wielu nie tylko audiofilów. Głośniki wyróżniają się atrakcyjnym, niezmienianym od lat dizajnem. Są wykonane bardzo solidnie z troską o najmniejszy szczegół.

Klienci, którzy wybiorą głośniki Avantgarde Acoustic na pewno nie będą żałować swojej decyzji.

Previous Co robić kiedy przyjdzie jesienny wieczór?
Next Pinezki: drobne artykuły biurowe

Może to Ci się spodoba

Poznań 0 Comments

Kolejny sukces policji w walce ze złodziejami samochodów

Policjanci zatrzymali dwie osoby, które zajmowały się kradzieżami pojazdów z terenu Polski oraz Czech. Jeden z mężczyzn został zatrzymany na terenie Czech, drugi na terenie powiatu poznańskiego. Mężczyźni dokonywali kradzieży

Wiadomości 0 Comments

FUNKCJONARIUSZ KRZYSZTOF MROZEK MISTRZEM POLSKI W BRAZYLIJSKIM JU JITSU

Policjant KPP w Pile Krzysztof Mrozek zajął I miejsce w VII Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Ju Jitsu No Gi w kategorii Masters białych pasów w wadze 79,5 kg. Funkcjonariusz z

Wielkopolska na Sygnale 0 Comments

Zaginęło rodzeństwo z Poznania

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Wilda poszukują zaginionego rodzeństwa: 33-letniej Moniki Dudy oraz jej przyrodniego brata Michała Jankowskiego lat 17. Zaginieni ostatni raz widziani byli 22 czerwca na ul.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź