Mobilny serwis TIR- Poznań

Mobilny serwis TIR- Poznań

Serwis mobilny TIR to nic innego jak pomoc w trasie dla kierowców ciężarówek. Nie od dziś wiadomo, że kierowcom zależy na czasie. Dlatego warto jest skupić się tylko na profesjonalnej obsłudze. Wiele firm na rynku oferuje tą usługę, mimo to każdy klient ma już swojego zaufanego mechanika. W tym artykule dowiesz się więcej o mobilnym serwisie TIR.

Usługa serwisu mobilnego TIR może przydać się każdemu kierowcy. Wielu kierowców myśli, że jest to tylko holowanie uszkodzonego samochodu.Jednak to nie wszystko co oferują firmy pomocy drogowej. Sprawdź jakie usługi wchodzą w zakres mobilnego serwisu TIR.

Wystarczy jeden telefon do odpowiedniej firmy, a serwis mobilny TIR przybędzie na miejsce

Mobilny serwis TIR i samochodów ciężarowych

Mobilny serwis TIR oferuje firma Fast- Trans z Poznania , która świadczy usługi naprawy pojazdów na drodze, serwisu oraz holowania aut ciężarowych, TIR, osobowych oraz wiele innych napraw w swoim warsztacie samochodowym. Większość firm prowadzących takie usługi posiada niezbędne narzędzia oraz komputery diagnostyczne, które pozwalają na zminimalizowanie czasu pracy. Nigdy nie wiadomo kiedy trafi się awaria, a warto mieć kontakt do najlepszych firm w swoim fachu. Jeśli kierowcy samochodu ciężarowego potrzebna jest naprawa, nie może on długo czekać. Pokonując dziennie setki kilometrów, nie może pozwolić sobie na czasochłonne usługi niewykwalifikowanych firm.

Mobilny serwis TIR i samochodów ciężarowych na terenie całego kraju

Wiele profesjonalnych firm mechaniki samochodowej oferuje mobilny serwis TIR. Poznań jest miastem wojewódzkim, dlatego też właśnie tam kierowanych jest wiele samochodów ciężarowych z towarem do różnego rodzaju przedsiębiorstw lub sklepów. Serwis samochodów ciężarowych pozwala na skuteczne i rzetelne usługi naprawy pojazdu. Mało kto wie, ale każdego dnia firmy otrzymują od kilku do kilkunastu zgłoszeń. To pokazuje, jak często zdarzają się awarie na drodze.

Usługi mobilnego serwisu TIR są czynne całą dobę

Usługi mobilnego serwisu TIR

Podczas awarii samochodów ciężarowych ważna jest szybka i profesjonalna naprawa, która pozwoli na kontynuowanie podróży. Kierowcy samochodu ciężarowego zależy na czasie, jego praca nie pozwala na nieplanowane postoje. Potrafią oni samodzielnie usunąć niektóre awarie, natomiast czasami wystarczy jeden błąd, aby pogorszyć sytuację. Warto wtedy skontaktować się z profesjonalistą. Wśród usług oferowanych przez firmy zajmujące się serwisem ciężarówek zaliczamy:

 • kalibrację komputerową automatycznych skrzyń biegów;

 • diagnostykę komputerową;

 • diagnostykę oraz naprawę układu AD BLUE;

 • diagnostykę komputerową jednostek sterujących;

 • wymianę osi w naczepach pojazdu;

 • naprawę układów hydraulicznych i pneumatycznych;

 • wymianę zaworów pneumatycznych;

 • diagnostykę układów pneumatycznych oraz sterujących;

 • naprawę skrzyni biegów- manualnej oraz hydraulicznej;

 • regenerację oraz wymianę osprzętu silnika;

 • wymianę i regenerację zacisków hamulcowych;

 • wymianę piast kół;

 • wymianę tarcz;

 • naprawę układu hamulcowego;

 • wymianę kompresorów powietrza;

 • wymianę sprzęgła.

Szybka i skuteczna diagnoza awarii samochodu ciężarowego pozwala na całodobowy dostęp do wymaganych części i szybki dojazd do klienta. A właśnie to jest najważniejsze dla kierowcy!

Zalety mobilnego serwisu TIR oraz samochodów ciężarowych

Każda profesjonalna firma zajmująca się pomocą drogową oraz mobilnym serwisem TIR oferuje pełen zakres usług, dzięki którym każdy pojazd zostanie naprawiony. Mechanicy potrafią sprawnie uporać się z każdym problemem i nie narażać kierowcy na ponowną stratę czasu. Mobilny serwis ciężarówek TIR na terenie Poznania i Wielkopolski to:

 • całodobowy serwis samochodów ciężarowych;

 • mobilny sprzęt diagnostyczny;

 • doświadczeni mechanicy;

 • naprawa TIR-ów i aut ciężarowych na drodze;

 • w razie potrzeby holowanie oraz auto laweta.

Warsztat samochodowy oferujący naprawę ciężarówek gwarantuje profesjonalne wykonanie usług. Każdemu klientowi zależy na sprawnym wykonaniu zlecenia, z którego efektów będzie usatysfakcjonowany.

Jedną z oferowanych usług jest wymiana uszkodzonego koła

Mobilny serwis TIR to także mobilna wulkanizacja

Zazwyczaj każdy kierowca, gdy zauważy powstanie usterki podczas jazdy, samodzielnie stara się ją usunąć. Jednak przez brak odpowiednich narzędzi oraz doświadczenia i wiedzy, może to doprowadzić do powstania większych uszkodzeń. Warto w takich przypadkach skorzystać z usługi „mobilny serwis TIR„. Fachowcy przyjadą na miejsce, zabierając ze sobą odpowiednie narzędzia oraz części wymienne i szybko naprawią uszkodzony pojazd. Jest to bezpieczniejsza opcja!

Mobilna wulkanizacja na terenie Wielkopolski, to także szybka i profesjonalna wymiana uszkodzonych kół. Po wezwaniu mechanika samochodowego na miejsce, każdy kierowca otrzyma profesjonalną pomoc. Podczas rozmowy należy podać informacje dotyczące usterki, aby mechanik mógł w pełni dokonać naprawy. Mobilny serwis tirów gwarantuje usługi naprawy naczep samochodów ciężarowych. Fachowcy, gdy tylko otrzymają zgłoszenie, od razu ruszają z pomocą.

W razie potrzeby zawsze możesz liczyć na mobilny serwis TIR

Serwis mobilny samochodów ciężarowych TIR

Czasami nawet najlepszy sprzęt oraz mechanik z ogromnym doświadczeniem nie jest w stanie usunąć powstałej awarii, gdyż jest ona zbyt rozległa i poważna. Mogła powstać kolizji, wypadku drogowego lub karambolu, a uszkodzeniu uległa na przykład naczepa lub ciągnik siodłowy. W takich przypadkach przyda się pomoc firmy, która oferuje pomoc nawet w przypadkach tak rozległych uszkodzeń.

Miasto Poznań znane jest także z profesjonalnych usług wykonywanych przez mechaników samochodowych. Wiele firm oferuje holowniki, które pozwolą na holowanie uszkodzonego pojazdu do warsztatu samochodowego, w którym mechanicy będą mogli szybciej i bezpieczniej dokonać naprawy powstałych awarii samochodu dostawczego, ciężarowego lub TIR.

Dzięki odpowiednio przystosowanym narzędziom i urządzeniom znajdującym się w warsztacie mechanika samochodowego, dokonywane są naprawy naczep, hamulców, skrzyń biegów oraz wielu innych awarii. Wykorzystanie lawety pozwala przewieźć uszkodzony samochód do mechanika i tam dokonać całkowitego przeglądu oraz naprawy maszyny. Wiele mechaników samochodowych oferuje naprawy samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz TIR. Jednak nie każdy z nich potrafi odpowiedzialnie podjąć się usługi i naprawa nie jest wykonana w odpowiedni sposób. Dlatego należy uważnie wybierać firmę, której powierza się pojazd. Warto zachować numer firmy, która zajmuje się wszystkimi usługami mechaniki samochodowej. W razie problemów nie trzeba się zastanawiać, do której firmy zadzwonić, aby skorzystać z oferowanych przez nią usług.

Artykuł napisany przy współpracy z firmą Fast- Trans z Poznania, która oferuje szeroki zakres usług mobilnego serwisu TIR.

Previous Cztery rzeczy, które napędzają pracoholizm
Next Woda lodowa i jej specyfika

Może to Ci się spodoba

Motoryzacja 0 Comments

Samochodem po Wielkopolsce

Każdy z nas ma inny pomysł na spędzenie urlopu. Niektórzy preferują leżenie na plaży lub kąpiele w basenie. Inni wolą zwiedzać i poznawać nowe miejsca. Dla nich właśnie skierowana jest

Motoryzacja 0 Comments

Targi motoryzacyjne przyciągają coraz więcej osób

Wraz z rosnącym rynkiem nowych samochodów w Polsce będzie rosła również popularność targów motoryzacyjnych. Widać to po statystykach poznańskiego Motor Show, który zakończył się w niedzielę. Z roku na rok największe targi branży

Motoryzacja 0 Comments

Seat Toledo -udana synteza elegancji coupé z wszechstronnością kombi

Seat Toledo to bardzo udane auto rodzinne, charakteryzujące się dużą ilością przestrzeni we wnętrzu kabiny, świetnym wyposażeniem i bardzo ciekawą linią nadwozia. Całość uzupełniają sprawdzone, oszczędne i ekologiczne silniki Volkswagena.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź