Najlepsze telefony dla seniorów

Najlepsze telefony dla seniorów

Znajdź proste telefony lub duże ekrany, ale bycie starym nie oznacza, że musisz mieć starsze urządzenie Jeśli potrzebujesz smartfona, aby pomóc starszym członkom rodziny lub bliskim przyjaciołom, połączyć się z naszym coraz bardziej technologicznym światem, najlepszy telefon dla seniorów pomoże Ci to zrobić.

Smartfon lub telefon funkcjonalny jest naprawdę użytecznym narzędziem do tworzenia społeczności, zwiększania komunikacji i dzielenia się cyfrowymi momentami, zwłaszcza w świecie, który szybko uczy się korzyści płynących z łączności technologicznej. Ale nie każdy może z łatwością poruszać głową, więc najlepszy telefon dla większości ludzi nie zawsze jest najlepszym telefonem dla seniorów.

Może być trudno wiedzieć, który telefon kupić seniora, a właściwy wybór zależy od ich wygody z technologią (i twojej, bo prawdopodobnie skończysz ustawiając go dla nich) Chociaż nie ma jednej poprawnej odpowiedzi, jest kilka opcji, które należy sprawdzić, a my przeprowadzimy Cię przez wszystkie opcje.

Na szczęście, istnieje szeroka gama telefonów, które zaspokajają potrzeby seniorów, które mogą być świetne dla większości dziadków, ale jeśli senior kupujesz telefon dla jest szczególnie tech-savvy, niektóre z najlepszych telefonów tam teraz może być rzeczywiście dobre dla nich. W przeciwnym razie istnieje szereg funkcji, flip lub smartfonów dostępnych.

Duże i proste wyświetlacze są sprytnym wyborem dla każdego seniora, ponieważ prawie nikt nie ma oczu, które z czasem stają się ostrzejsze. Jednak potrzeby mogą się stąd różnić. Tam, gdzie zdrowie jest głównym przedmiotem zainteresowania, niektóre z najlepszych telefonów dla seniorów będą wyposażone w funkcje szybkiego reagowania jednym dotknięciem. Tam, gdzie upuszczenie telefonu może być problemem, trwałość lub różne dostępne przypadki telefonów ma krytyczne znaczenie. Żaden telefon nie jest jednak wyposażony we wszystko, a przynajmniej jeszcze nie teraz.

Bez względu na sytuację, mamy dziś najlepsze wybory telefonów dla seniorów i wyjaśnimy, jakie są zalety każdego z nich.

Telefony dla seniorów

Jitterbug Flip

Jitterbug Flip jest podstawowym telefonem z klapkami i funkcjami dostosowanymi do potrzeb seniorów. Nie posiada on żadnej z funkcji smartfonu, której mógłby chcieć bardziej zaawansowany technologicznie senior, ale ma duży, czytelny interfejs, prostą nawigację i głośny głośnik. Rezultatem jest telefon, który jest prosty w użyciu dla każdego, więc nie ma stromej krzywej uczenia się dla seniorów, którzy nie są przyzwyczajeni do telefonów komórkowych.

Jitterbug Smart

Jeśli niektóre aspekty Jitterbug Flip brzmiały dobrze, ale więcej funkcji smartfonu jest atrakcyjnych, Jitterbug Smart łączy w sobie zaawansowany design z funkcjonalnością smartfonu. Co najlepsze, oferuje to wszystko w rozsądnej cenie.

Jitterbug Smart posiada wszystkie typowe funkcje telefonu, a także wysyłanie wiadomości tekstowych, poczty elektronicznej i dostęp do Internetu oraz kamery skierowane do tyłu i do przodu. 5,5-calowy ekran dotykowy pozwala na typową nawigację w smartfonie, ale Jitterbug wykorzystuje proste menu do łatwej nawigacji. Podobnie jak Jitterbug Flip, ten model jest kompatybilny z aparatami słuchowymi, uzyskując ocenę M4/T4. Obsługuje także 5Star awaryjne reagowanie poprzez preinstalowaną aplikację.

GrandPad

Jak sama nazwa wskazuje, GrandPad to smartfon/tablet, który oferuje seniorkom łatwe sposoby na utrzymanie kontaktu. Nie wymaga on prawie takiej znajomości funkcjonalności tabletu i smartfonu, jakiej wymagają typowe urządzenia z systemem Android i iOS. Wyposażony jest w 8-calowy wyświetlacz Full HD z dużymi, czytelnymi przyciskami menu, służącymi do prostej nawigacji, a także łączy się za pomocą 4G LTE w telefonach komórkowych lub przez Wi-Fi. Może również ładować się bezprzewodowo w stacji dokującej, dzięki czemu nie trzeba się martwić o śledzenie za pomocą drobiazgowych przewodów i wtyczek zasilania.

Telefony dla tech-seniorów

iPhone SE 2020

Dla tech-savvy seniorów, iPhone SE (2020) może być doskonałym wyborem, jako iPhone zaprojektowany dla ludzi, którzy nie potrzebują wszystkich funkcji z najwyższej półki najnowszych smartfonów Apple.

Druga generacja iPhone’a SE ma podobne specyfikacje do iPhone’a 8 w kilku obszarach, ale z kilkoma zmianami, aby dostosować go do trendów w 2020 roku. Jego jakość ekranu, kamery i wzornictwa wydaje się nieaktualne teraz, ale chyba że starszy kupujesz telefon na bieżąco z najnowszymi technikami, nie będą mieli nic przeciwko.

iPhone XR

Jeśli chcesz mieć nowszy iPhone’a dla seniorów, do którego kupujesz słuchawkę, iPhone XR to świetny wybór, ponieważ jest nieco bardziej nowoczesny niż iPhone 8 Plus. To było niedrogie urządzenie z jego serii, a Apple używa go teraz do wypełnienia luki między iPhone 8 i nowsze słuchawki pod względem ceny.

iPhone XR ma stosunkowo duży wyświetlacz o przekątnej 6,1 cala, może zostać uaktualniony do najnowszego systemu operacyjnego iOS (i będzie się kwalifikował do aktualizacji przez kolejne lata), a także przyzwoitą tylną kamerę o rozdzielczości 12 MP. Istnieje również wiele przypadków iPhone XR do wyboru, aby chronić słuchawkę.

https://smartprezenty.pl/

Previous 5 Podstawowych materiałów biurowych dla nowego biznesu
Next Tłumaczenie gry mobilnej: Jaki język wybrać

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Czym jest druk offsetowy?

Tego lata opublikujemy serię postów wyjaśniających różne rodzaje procesów drukarskich. W tym wpisie dokonujemy przeglądu podstaw druku offsetowego (zwanego również litografią offsetową). Litografia offsetowa jest podstawową metodą stosowaną do drukowania

Life&Style 0 Comments

Jak dobrać meble do pokoju dziecięcego?

Wybór mebli do pokoju dziecięcego to bardzo przyjemny, a jednocześnie odpowiedzialny proces. Dziś producenci mebli są gotowi zaoferować ci ogromną różnorodność opcji – fantazyjne projekty o dowolnej złożoności, przekształcanie mebli,

Life&Style 3 komentarze

Wykończenie oraz wyposażenie drewnianego tarasu

Chcesz, by Twój taras naprawdę stał się miejscem, w którym możesz spokojnie wypocząć, ale również cieszyć się jego niesamowitym wyglądem? Okazuje się, że istnieje wiele pomysłów oraz rozwiązań na to,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź