Nietypowa kontrola drogowa

Nietypowa kontrola drogowa

Nietypowo zakończyła się kontrola drogowa podjęta przez funkcjonariusze z Zespołu ds Nieletnich. Policjanci zatrzymali pojazd, który holował inne auto. Badanie testerem narkotykowym wykazało obecność marihuany w organizmie 24-latka, siedzącego za kierownicą holowanego pojazdu. Za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających grozi kara 2 lat pozbawienia wolności.

0 lutego br. funkcjonariusze z Zespołu ds Nieletnich zatrzymali do kontroli kierującego skodą. Pojazd, którym poruszał się 25-latek, holował volkswagena. W trakcie kontroli, zachowanie 24-letniego kierowcy golfa wydało się policjantom podejrzane. Mundurowi przypuszczali, że może on znajdować się pod wpływem środków odurzających.

Przeprowadzone badanie testerem narkotykowym dało wynik pozytywny na obecność marihuany. Kierującemu volkswagenem pobrano krew do dalszych analiz laboratoryjnych. Jeśli badania potwierdzą pierwszy wynik, 24-latkowi grozi kara 2 lat pozbawienia wolności.

W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 24-latka policjanci zabezpieczyli susz rośliny, który po przeprowadzonym teście okazał się marihuaną. Zgodnie z przepisami Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Kierowca golfa odpowie również za wykroczenie. Jak ustalili policjanci, mężczyzna nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Previous Po kablu do odbiornika - najpewniejsza telewizja?
Next Areszt za narkotyki

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Czas wyjątkowych emocji – trwają obchody Poznańskiego Czerwca 1956 r. (aktualizacja)

Dziś o 6:00 rozpoczęły się obchody 60. rocznicy Poznańskiego Czerwca. Na znak pamięci o godz. 6:30 włączono syreny, złożono też kwiaty pod tablicą pamiątkową przy bramie Fabryki Pojazdów Szynowych. Wczoraj

Wiadomości 0 Comments

MINISTER BŁASZCZAK ORAZ KOMENDANT GŁÓWNY POLICJI ODWIEDZILI RANNEGO POLICJANTA W SZPITALU

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak oraz Komendant Główny Policji nadinsp. Jarosław Szymczyk odwiedzili dziś w poznańskim szpitalu rannego policjanta, który został postrzelony w trakcie pościgu przez sprawcę włamania

Wiadomości 0 Comments

Skuteczność laserowej korekcji wzroku

Około 30 lat temu nastąpił ogromny przełom w leczeniu najpopularniejszych wad wzroku – krótkowzroczności, nadwzroczności i astygmatyzmu. Przełom stał się możliwy dzięki zastosowaniu lasera. Od tamtej pory laserowej korekcji wzroku

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź