Pędził samochodem w terenie zabudowanym 142 km/h

Pędził samochodem w terenie zabudowanym 142 km/h

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Gniezna zatrzymali do kontroli kierowcę samochodu marki Mercedes, który przekroczył w obszarze zabudowanym dopuszczalną prędkość o 92 km/h. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Ponadto będzie musiał on zapłacić grzywnę w formie mandatu, a jego konto powiększy się o 10 punktów karnych.

21 sierpnia br. funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pełniąc służbę zauważyli jak kierujący Mercedesem przekracza znacznie prędkość. Prowadzący samochód, 30-letni mieszkaniec Pniew w miejscowości Mąkownica w gminie Witkowo przy ograniczeniu do 50 km/h pędził 142km/h. Z uwagi na rażące naruszenie przepisów funkcjonariusze natychmiast przerwali jego szaleńczą jazdę. Zatrzymany mężczyzna w związku z popełnionym wykroczeniem oświadczył, że taka sytuacja przytrafiła mu się po raz drugi.

Policjanci apelują do wszystkich kierujących o jazdę zgodną z przepisami i dostosowywanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Previous Policjanci uczestniczyli w projekcie "Lato na targach"
Next Sprzedający "dopalacze" jak handlarze narkotyków

Może to Ci się spodoba

Poznań 0 Comments

CBŚP -Mogli wyłudzić ponad 68 mln zł z funduszu UE

Prawie 300 policjantów z CBŚP i KWP w Poznaniu brało udział w rozbiciu zorganizowanej grupy przestępczej, której członkowie są podejrzani o wyłudzenie pożyczek ze środków Unii Europejskiej na łączną kwotę

Wiadomości 0 Comments

Korzystając z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa możesz uratować ludzkie życie

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to aplikacja dzięki, której ponad 1,1 mln ludzi podzieliło się z Policją swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w miejscu ich zamieszkania, pracy, nauki czy wypoczynku.

Poznań 0 Comments

Z taksówki do aresztu

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych z Komendy Wojewódzkiej Policji z Poznaniu zatrzymali 22 marca br. mężczyznę podejrzanego o wyłudzenie kawy o szacunkowej wartości pół miliona złotych. 35-latek ukrywał się na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!