PIŁA – ARESZT ZA 6 KILOGRAMÓW NARKOTYKÓW
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zabezpieczyli 6 kg narkotyków w postaci amfetaminy. Funkcjonariusze zatrzymali właściciela nielegalnego towaru 24-letniego mężczyznę. Czarnorynkową wartość zabezpieczonych narkotyków oszacowano wstępnie na kwotę 180 tys. zł. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara więzienia do 12 lat.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile ustalili, że mieszkaniec Piły może być w posiadaniu dużych ilości narkotyków. Na początku września br. na terenie Piły pilscy kryminalni zatrzymali 24- letniego mężczyznę.
Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych śledczy zabezpieczyli substancje psychotropowe. Łącznie funkcjonariusze przejęli 6 kg narkotyków w postaci amfetaminy oraz znaczną kwotę pieniędzy. Czarnorynkową wartość zabezpieczonych narkotyków oszacowano wstępnie na kwotę 180 tys. zł. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków oraz udziału w obrocie narkotykami.
Na wniosek Komendy Powiatowej Policji w Pile i Prokuratury Rejonowej w Pile, Sąd Rejonowy w Pile wobec zatrzymanego 24-letniego mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 12 lat więzienia.
Może to Ci się spodoba
PO RAZ KOLEJNY „KALISZ ŚWIECI PRZYKŁADEM”
III rajd rolkowo-rowerowy „Kalisz Świeci Przykładem” za nami. Blisko 400 miłośników aktywnego spędzania czasu wolnego włączyło się w przedsięwzięcie, którego współorganizatorami byli Komenda Miejska Policji w Kaliszu, Urząd Miejski oraz
POLICJANCI ZLIKWIDOWALI NIELEGALNA UPRAWĘ KONOPI
Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali 42-letniego mieszkańca gminy Wyrzysk, podejrzanego o uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli 21 doniczek z konopiami w różnym stadium rozwoju. Mężczyźnie grożą 3 lata
Poszukiwany od kilkunastu lat zatrzymany
Poznańscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od osiemnastu lat. 55-latek był poszukiwany za kradzieże i oszustwa. Jak ustalili policjanci, mężczyzna przebywał m.in. na terenie Włoch, Hiszpanii
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!