Piotr Krysman, strażak z poznańskiej komendy – Mistrzem Polski PSP w kolarstwie szosowym

Otwarte Mistrzostwa Polski PSP w Kolarstwie Szosowym, które odbyły się w ramach wyścigu szosowego „Korona Kocich Gór – Skotniki 2016” przyniosły zwycięstwo poznańskiego strażaka Piotra Krysmana z z poznańskiej komendy.

Trasa wyścigu liczyła blisko 50 km, była bardzo wymagająca i bogata we wzniesienia. Finiszując zawodnicy musieli pokonać wzniesienie „prababkę”, której nachylenie sięga 16%.

Tym większe uznanie dla Piotra Krysmana, który nie tylko zwyciężył w swojej kategorii wiekowej, ale przede wszystkim pokonał trasę najszybciej spośród wszystkich strażaków, zdobywając tytuł Mistrza Polski PSP!

Previous W Pile powstanie skateplaza
Next W Lesznie powstały nowe hale największego w Polsce producenta stolarki okiennej i drzwiowej

Może to Ci się spodoba

The Color Run Poznań – trwają zapisy

Najbardziej kolorowy bieg w Poznaniu wystartuje 20 maja, ale już teraz można się zarejestrować. Trasa tegorocznego biegu wyznaczona będzie wokół jeziora Malta. Ci, którzy chcą przebyć najszczęśliwsze 5 km w

10 kroków by zacząć biegać

Jego cechy charakterystyczne to lekka zadyszka, spocone czoło i szybkie spojrzenia na zegarek. Mówi o rekordach życiowych, startach i podbiegach, strefach tętna, zakresach i innych tematach, co wprowadza zamieszanie w

Maciej Makuszewski czwartym wzmocnieniem Lecha

Maciej Makuszewski został na rok wypożyczony do Lecha Poznań. Kolejorz ma prawo pierwokupu zawodnika. – Mam nadzieję, że to będzie piłkarz nie tylko dorzucający asysty, ale też strzelający bramki –