Policjanci odzyskali skradzione auto o wartości 60 tys. zł.

Policjanci odzyskali skradzione auto o wartości 60 tys. zł.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem Przestępczości Gospodarczej z Komendy Powiatowej w Pile odzyskali skradziony na terenie województwa zachodniopomorskiego pojazd marki Honda Civic o wartości 60 tys. zł. Funkcjonariusze zatrzymali 49-letniego mieszkańca powiatu pilskiego, który usłyszał zarzut paserstwa. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą z Komendy Powiatowej Policji w Pile podczas realizacji sprawy uzyskali informację, że na terenie powiatu pilskiego, na jednej z posesji może znajdować się samochód, który pochodzi z kradzieży. Policjanci doprecyzowali szczegóły i pojechali na miejsce.

Podczas przeszukania terenu, śledczy znaleźli auto ukryte na jednej z posesji. Pojazad marki Honda Civic o wartości 60 tys. zł. został skradziony w tym roku na terenie województwa zachodniopomorskiego. Policjanci zatrzymali 49-letniego mężczyznę, który usłyszał zarzut paserstwa. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Previous Artykuły biurowe: jakie są niezbędne w każdym biurze?
Next Telefony Xiaomi Redmi Note

Może to Ci się spodoba

Wielkopolska 0 Comments

BIEGIEM UCZCILI PAMIĘĆ POMORDOWANYCH W 1940 ROKU

W Dniu Pamięci ofiar Zbrodni Katyńskiej odbyła się II już edycja Biegu Pamięci, którego uczestnicy biegiem uczcili pamięć polaków pomordowanych w 1940 roku przez NKWD. Na starcie, wśród kilkudziesięciu uczestników,

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymani za kradzież sejfu z biżuterią usłyszeli zarzuty

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto zatrzymali trzech mężczyzn. Włamali się oni do pokoju i skradli sejf z zawartością drogocennej biżuterii o wartości ponad 100 tys. złotych. Wszyscy zatrzymani

Leszno 0 Comments

FIKCYJNA KRADZIEŻ SAMOCHODU I ZARZUTY DLA DWÓCH OSÓB

Zarzuty zawiadomienia o niepopełnionym przestępstwie oraz składania fałszywych zeznań usłyszała 42-letnia mieszkanka powiatu poznańskiego, która zawiadomiła leszczyńską Policję o fikcyjnej kradzieży samochodu wraz z towarem, wartego ponad 100 tysięcy złotych.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź