POLICJANCI UCZESTNICZYLI W CHARYTATYWNYM TURNIEJU SIATKÓWKI

POLICJANCI UCZESTNICZYLI W CHARYTATYWNYM TURNIEJU SIATKÓWKI

28 stycznia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim wzięli udział w zorganizowanym na terenie Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach Turnieju Piłki Siatkowej pn. „GRAMY DLA DOMASA”. Podczas zmagań sportowych zbierane były fundusze na kosztowną rehabilitację 28-letniego Dominika.

Turniej Charytatywny „GRAMY DLA DOMASA” odbył się w minioną sobotę, 28 stycznia na terenie gimnazjum w Nowych Skalmierzycach. Głównym celem zawodów była pomoc w zbieraniu funduszy na leczenie i rehabilitację Dominika, który w grudniu ubiegłego roku uległ wypadkowi samochodowemu. W tym szlachetnym celu, wzięli udział również ostrowscy funkcjonariusze oraz Zarząd NSZZ Policjantów z Ostrowa Wielkopolskiego.

Do zmagań sportowych przystąpiły drużyny: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim, Koźminek, Team Domas Friend, Legion św. Katarzyny Skalmierzyce, Skalset Nowe Skalmierzyce, OSP Gostyczyna.

Szlachetny cel, który przyświecał zawodom, nie pozbawił uczestników atmosfery rywalizacji i sportowego zacięcia, a widzom zapewnił wiele emocji i radości. Emocje i sportowa rywalizacja towarzyszyły wszystkim uczestnikom turnieju do ostatniej chwili. Na boisku zwyciężyli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim pokonując w finale drużynę z Koźminka.

Policyjną drużynę reprezentowali:, Przewodniczący ZT NZSS Policjantów w Ostrowie Wielkopolskim – st. asp. Krzysztof Guździoł, mł. asp. Przemysław Raczak, mł. asp. Łukasz Cierniak, mł. asp. Łukasz Juszczak, sierż. sztab. Mateusz Mieszała, st. sierż. Konrad Bronz, st. sierż. Małgorzata Łusiak, oraz Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie – kom. Tomasz Mielcarek.

Dziękujemy organizatorom, a wszystkim uczestnikom zmagań serdecznie gratulujemy!

Previous KWP - "NIEBIESCY WRAZ Z PRZYJACIÓŁMI GRAJĄ I ŚPIEWAJĄ KOLĘDY"
Next ŚREM – POLICJANCI ZATRZYMALI PRAWO JAZDY PIRATOWI DROGOWEMU

Może to Ci się spodoba

Kalisz 0 Comments

SZKOLENIE „BEZPIECZNA KOBIETA” ZAKOŃCZONE

Kolejne szkolenie z cyklu „Bezpieczna Kobieta” za nami. W tegorocznej edycji wzięło udział blisko 100 Pań. Uczestniczki miały okazję poznania m.in. technik samoobrony oraz pomocy przedmedycznej. Ponadto odbyły się zajęcia

Poznań 0 Comments

Rower o wartości 12.500 euro odzyskany przez poznańskich policjantów

Policjanci z Tarnowa Podgórnego odzyskali skradziony na terenie Holandii rower. Dwukołowy pojazd o wartości 12.500 euro, po kilku miesiącach od kradzieży, udało zabezpieczyć się w Rokietnicy. Szczęśliwy właściciel jednośladu odebrał

Wiadomości 0 Comments

Zmiany w przepisach

4 czerwca br. wchodzi w życie ustawa z dnia 9 maja 2018 r. o zmianie ustawy – Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 957). Jej

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź