POLICJANCI UCZESTNICZYLI W CHARYTATYWNYM TURNIEJU SIATKÓWKI

POLICJANCI UCZESTNICZYLI W CHARYTATYWNYM TURNIEJU SIATKÓWKI

28 stycznia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim wzięli udział w zorganizowanym na terenie Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach Turnieju Piłki Siatkowej pn. „GRAMY DLA DOMASA”. Podczas zmagań sportowych zbierane były fundusze na kosztowną rehabilitację 28-letniego Dominika.

Turniej Charytatywny „GRAMY DLA DOMASA” odbył się w minioną sobotę, 28 stycznia na terenie gimnazjum w Nowych Skalmierzycach. Głównym celem zawodów była pomoc w zbieraniu funduszy na leczenie i rehabilitację Dominika, który w grudniu ubiegłego roku uległ wypadkowi samochodowemu. W tym szlachetnym celu, wzięli udział również ostrowscy funkcjonariusze oraz Zarząd NSZZ Policjantów z Ostrowa Wielkopolskiego.

Do zmagań sportowych przystąpiły drużyny: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim, Koźminek, Team Domas Friend, Legion św. Katarzyny Skalmierzyce, Skalset Nowe Skalmierzyce, OSP Gostyczyna.

Szlachetny cel, który przyświecał zawodom, nie pozbawił uczestników atmosfery rywalizacji i sportowego zacięcia, a widzom zapewnił wiele emocji i radości. Emocje i sportowa rywalizacja towarzyszyły wszystkim uczestnikom turnieju do ostatniej chwili. Na boisku zwyciężyli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim pokonując w finale drużynę z Koźminka.

Policyjną drużynę reprezentowali:, Przewodniczący ZT NZSS Policjantów w Ostrowie Wielkopolskim – st. asp. Krzysztof Guździoł, mł. asp. Przemysław Raczak, mł. asp. Łukasz Cierniak, mł. asp. Łukasz Juszczak, sierż. sztab. Mateusz Mieszała, st. sierż. Konrad Bronz, st. sierż. Małgorzata Łusiak, oraz Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie – kom. Tomasz Mielcarek.

Dziękujemy organizatorom, a wszystkim uczestnikom zmagań serdecznie gratulujemy!

Previous KWP - "NIEBIESCY WRAZ Z PRZYJACIÓŁMI GRAJĄ I ŚPIEWAJĄ KOLĘDY"
Next ŚREM – POLICJANCI ZATRZYMALI PRAWO JAZDY PIRATOWI DROGOWEMU

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Korzystając z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa możesz uratować ludzkie życie

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to aplikacja dzięki, której ponad 1,1 mln ludzi podzieliło się z Policją swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w miejscu ich zamieszkania, pracy, nauki czy wypoczynku.

Wiadomości 0 Comments

KONIŃSCY POLICJANCI Z POMOCĄ DLA CHOREGO KOLEGI

Policjanci zrzeszeni w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Policji IPA Region Konin postanowili pomóc koledze choremu na stwardnienie rozsiane. W tym celu przejadą rowerami trasę z Gdyni do Łomży – łącznie blisko 650

Wielkopolska na Sygnale 0 Comments

Policja poszukuje 21-latki z Poznania

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań-Grunwald prowadzą czynności poszukiwawcze za zaginioną 21-letnią Michaelle Pawelczyk. Osoby posiadające informacje na temat jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Policją. Policjanci z Poznania poszukują

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!