POLICJANCI ZABEZPIECZALI 27. PÓŁMARATON PHILIPS

POLICJANCI ZABEZPIECZALI 27. PÓŁMARATON PHILIPS

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile czuwali nad bezpieczeństwem zawodników i widzów oraz dbali o płynność ruchu drogowego podczas Międzynarodowego 27. Półmaratonu Philips, który odbył się na terenie Piły. Gdy funkcjonariusze czuwali nad porządkiem podczas imprezy, ich koledzy mundurowi rywalizowali w klasyfikacji branżowej policjantów.

3 września br. na terenie miasta odbył się 27. Międzynarodowy Półmaraton Philips, którego trasa przebiegała przez ulice Piły i wyniosła ponad 21 kilometrów. Zmagania zawodników rozpoczęły się punktualnie o godzinie 11.00. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile wspólnie z kolegami z ościennych jednostek: z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży, Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie, Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu oraz z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zabezpieczali trasę maratonu.

W tych działaniach bardzo mocno policjantów wspierali strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile, Strażnicy Miejscy oraz Harcerze. Mundurowi czuwali nad bezpieczeństwem zawodników i widzów oraz dbali o płynność ruchu drogowego podczas zawodów. Funkcjonariusze czuwając nad bezpieczeństwem zabezpieczali skrzyżowania dróg, a także inne miejsca, aby nie doszło do żadnych zdarzeń drogowych.

Gdy funkcjonariusze czuwali nad porządkiem podczas imprezy, ich koledzy mundurowi rywalizowali w Otwartym Międzynarodowym Pucharze Policji w Półmaratonie. Organizowane przedsięwzięcie przebiegło bardzo bezpiecznie. Panowała miła atmosfera, nie zabrakło także sportowej zdrowej rywalizacji.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali policjantów w zabezpieczeniu tak ogromnej imprezy sportowej, a mieszkańcom Piły i osobom w tym dniu podróżującym przez nasze miasto, dziękujemy za wyrozumiałość oraz cierpliwość.

Previous Wykończenie oraz wyposażenie drewnianego tarasu
Next ZABEZPIECZONO MOBILNĄ KRAJALNIE DO NIELEGALNEGO TYTONIU

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Areszt za usiłowanie zabójstwa

Policjanci z Jarocina zatrzymali mężczyznę, który zaatakował dwie osoby, zadając im kilka ciosów młotkiem. 48-latek został tymczasowo aresztowany przez sąd na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara

Wiadomości 0 Comments

Prezydent Poznania – Oddzielmy poległych w walce o „wolność i chleb” od ofiar tragicznej katastrofy

Prezydent Poznania chce godnego uczczenia pamięci Bohaterów Poznańskiego Czerwca 1956 roku. Na swoim profilu w mediach społecznościowych prezydent zaapelował, by oddzielić poległych w walce o „wolność i chleb” od ofiar

Poznań 0 Comments

Szkolenie dla pracowników banku PKO BP

Mając na względzie troskę o bezpieczeństwo seniorów, dążąc do wsparcia ich aktywności w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, Wydział Prewencji KWP w Poznaniu nawiązał współpracę z Bankiem PKO BP S.A. –

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź