POLICJANCI ZABEZPIECZALI 27. PÓŁMARATON PHILIPS

POLICJANCI ZABEZPIECZALI 27. PÓŁMARATON PHILIPS

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile czuwali nad bezpieczeństwem zawodników i widzów oraz dbali o płynność ruchu drogowego podczas Międzynarodowego 27. Półmaratonu Philips, który odbył się na terenie Piły. Gdy funkcjonariusze czuwali nad porządkiem podczas imprezy, ich koledzy mundurowi rywalizowali w klasyfikacji branżowej policjantów.

3 września br. na terenie miasta odbył się 27. Międzynarodowy Półmaraton Philips, którego trasa przebiegała przez ulice Piły i wyniosła ponad 21 kilometrów. Zmagania zawodników rozpoczęły się punktualnie o godzinie 11.00. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile wspólnie z kolegami z ościennych jednostek: z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży, Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie, Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu oraz z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zabezpieczali trasę maratonu.

W tych działaniach bardzo mocno policjantów wspierali strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile, Strażnicy Miejscy oraz Harcerze. Mundurowi czuwali nad bezpieczeństwem zawodników i widzów oraz dbali o płynność ruchu drogowego podczas zawodów. Funkcjonariusze czuwając nad bezpieczeństwem zabezpieczali skrzyżowania dróg, a także inne miejsca, aby nie doszło do żadnych zdarzeń drogowych.

Gdy funkcjonariusze czuwali nad porządkiem podczas imprezy, ich koledzy mundurowi rywalizowali w Otwartym Międzynarodowym Pucharze Policji w Półmaratonie. Organizowane przedsięwzięcie przebiegło bardzo bezpiecznie. Panowała miła atmosfera, nie zabrakło także sportowej zdrowej rywalizacji.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali policjantów w zabezpieczeniu tak ogromnej imprezy sportowej, a mieszkańcom Piły i osobom w tym dniu podróżującym przez nasze miasto, dziękujemy za wyrozumiałość oraz cierpliwość.

Previous Wykończenie oraz wyposażenie drewnianego tarasu
Next ZABEZPIECZONO MOBILNĄ KRAJALNIE DO NIELEGALNEGO TYTONIU

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

PRZESTRZEGAMY PRZED OSZUSTWAMI METODĄ „NA POLICJANTA”

Policjanci z Poznania przypominają i przestrzegają przed oszustami, którzy dzwonią do mieszkańców i podając się za policjanta, próbują wyłudzić pieniądze. W ostatnich dniach było 9 takich sytuacji – we wszystkich

Wielkopolska na Sygnale 0 Comments

Słupca – nietypowa akcja strażaków

Wczoraj strażacy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP ze Słupcy uczestniczyli w nietypowej akcji. W jednym z zakładów zasłabła kobieta obsługująca suwnicę na wysokości 8 m. Strażacy, aby udzielić pomocy, użyli

Leszno 0 Comments

Policjanci przechwycili nielegalny spirytus

Leszczyńscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę, który przewoził dostawczym volkswagenem 450 litrów spirytusu bez polskich znaków akcyzy. Dodatkowo funkcjonariusze ujawnili miejsce magazynowania nielegalnego alkoholu. Mężczyźnie grozi do nawet do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!