POLICJANCI ZABEZPIECZALI 27. PÓŁMARATON PHILIPS

POLICJANCI ZABEZPIECZALI 27. PÓŁMARATON PHILIPS

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile czuwali nad bezpieczeństwem zawodników i widzów oraz dbali o płynność ruchu drogowego podczas Międzynarodowego 27. Półmaratonu Philips, który odbył się na terenie Piły. Gdy funkcjonariusze czuwali nad porządkiem podczas imprezy, ich koledzy mundurowi rywalizowali w klasyfikacji branżowej policjantów.

3 września br. na terenie miasta odbył się 27. Międzynarodowy Półmaraton Philips, którego trasa przebiegała przez ulice Piły i wyniosła ponad 21 kilometrów. Zmagania zawodników rozpoczęły się punktualnie o godzinie 11.00. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile wspólnie z kolegami z ościennych jednostek: z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży, Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie, Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu oraz z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zabezpieczali trasę maratonu.

W tych działaniach bardzo mocno policjantów wspierali strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile, Strażnicy Miejscy oraz Harcerze. Mundurowi czuwali nad bezpieczeństwem zawodników i widzów oraz dbali o płynność ruchu drogowego podczas zawodów. Funkcjonariusze czuwając nad bezpieczeństwem zabezpieczali skrzyżowania dróg, a także inne miejsca, aby nie doszło do żadnych zdarzeń drogowych.

Gdy funkcjonariusze czuwali nad porządkiem podczas imprezy, ich koledzy mundurowi rywalizowali w Otwartym Międzynarodowym Pucharze Policji w Półmaratonie. Organizowane przedsięwzięcie przebiegło bardzo bezpiecznie. Panowała miła atmosfera, nie zabrakło także sportowej zdrowej rywalizacji.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali policjantów w zabezpieczeniu tak ogromnej imprezy sportowej, a mieszkańcom Piły i osobom w tym dniu podróżującym przez nasze miasto, dziękujemy za wyrozumiałość oraz cierpliwość.

Previous Wykończenie oraz wyposażenie drewnianego tarasu
Next ZABEZPIECZONO MOBILNĄ KRAJALNIE DO NIELEGALNEGO TYTONIU

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

ZMIANY NA STANOWISKACH KIEROWNICZYCH WIELKOPOLSKIEJ POLICJI

Insp. Beata Różniak-Krzeszewska, dotychczasowa szefowa złotowskich policjantów, od dziś jest Komendantem Szkoły Policji w Pile. W uroczystości, która odbyła się w szkolnej auli, uczestniczyło wielu zaproszonych gości wśród których był

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI URATOWALI RODZINĘ Z PŁONĄCEGO BUDYNKU

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim podczas nocnego patrolu zauważyli pożar budynku mieszkalnego i uratowali rodzinę, która w nim spała. Mundurowi nie czekając na przyjazd strażaków, wyprowadzili z

Poznań 0 Comments

Zarzuty za oszustwa komputerowe

Poznańscy policjanci zatrzymali za oszustwo komputerowe dwóch mężczyzn. Mieszkańcy Rzeszowa logowali się na konto firmy cateringowej, a następnie zamawiali dla swoich klientów różnego rodzaju diety. Teraz za oszustwo grozi im

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź