PONAD 150 POLICJANTÓW ZABEZPIECZAŁO ŻUŻLOWY FINAŁ

PONAD 150 POLICJANTÓW ZABEZPIECZAŁO ŻUŻLOWY FINAŁ

Ponad 16 tysięcy fanów żużla spotkało się na leszczyńskim Smoczyku, aby kibicować drużynom z Leszna i Wrocławia podczas finału ekstraligi żużlowej. Nad ich bezpieczeństwem czuwało ponad 150 policjantów z Leszna i Poznania. Na szczęście obyło się bez jakichkolwiek wydarzeń z udziałem kibiców.

17 września br. na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbył się finał ekstraligi żużlowej. Do rywalizacji o pierwsze miejsce na podium stanęli zawodnicy z drużyn Fogo Unia Leszno i Betard Sparta Wrocław.

Ponad 16 tysięcy fanów czarnego sportu zasiadło na trybunach stadionu, aby móc kibicować swojej drużynie. Wśród nich blisko tysiąc kibiców z drużyny wrocławskiej, którzy przyjechali do Leszna ponad 100 samochodami osobowymi oraz 7 autokarami.

Ponad 150 policjantów z Leszna i Poznania dbało o bezpieczeństwo podczas trwania imprezy masowej. Głównym celem mundurowych było niedopuszczenie do zakłócenia bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie miasta i powiatu leszczyńskiego. Policyjne radiowozy eskortowały autokary przewożące kibiców Sparty Wrocław, od granic województwa do miejsca rozgrywek.

Policjanci drogówki zapewniali płynności ruchu na ciągach komunikacyjnych w pobliżu stadionu, ale także na całej trasie dojazdu do obiektu sportowego. Czuwali nad prawidłowym parkowaniem pojazdów w rejonie stadionu.

W działania policyjne zaangażowanych było 15 przewodników psów ze swoimi czworonożnymi partnerami oraz funkcjonariusze z Ogniwa Konnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Oni w szczególności zabezpieczali przemarsz kibiców gości z parkingu oddalonego od stadionu do miejsca odbywania się rozgrywek.

Te ostatnie w tym sezonie rozgrywki na leszczyńskim torze odbyły się w atmosferze pokojowej, pełnej emocji, zakończonej sukcesem dla drużyny leszczyńskich byków.

Previous Najlepsze miasto na studia? Poznań!
Next POLICJANCI WALCZĄCY Z PRZESTĘPCZOŚCIĄ GOSPODARCZĄ ZABEZPIECZYLI PONAD 1000 SZTUK NIELEGALNYCH LEKÓW

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

SZKOLENIE W SĄDZIE OKRĘGOWYM W POZNANIU

31 marca 2017 roku na terenie Sądu Okręgowego w Poznaniu odbyło się szkolenie w którym brali udział funkcjonariusze Sekcji Policji Sądowej Wydziału Konwojowego KWP w Poznaniu, Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji

Wiadomości 0 Comments

NIEZDARNY ZŁODZIEJ

Policjanci Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego z kaliskiej komendy, zatrzymali 33-latka podejrzanego o kradzież. Mężczyzna w jednym ze sklepów obuwniczych ukradł cztery prawe buty. Kiedy zorientował się jaki błąd popełnił wyrzucił łup do

POLICJANCI ZLIKWIDOWALI NIELEGALNA UPRAWĘ KONOPI

Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali 42-letniego mieszkańca gminy Wyrzysk, podejrzanego o uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli 21 doniczek z konopiami w różnym stadium rozwoju. Mężczyźnie grożą 3 lata

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!