PONAD 150 POLICJANTÓW ZABEZPIECZAŁO ŻUŻLOWY FINAŁ

PONAD 150 POLICJANTÓW ZABEZPIECZAŁO ŻUŻLOWY FINAŁ

Ponad 16 tysięcy fanów żużla spotkało się na leszczyńskim Smoczyku, aby kibicować drużynom z Leszna i Wrocławia podczas finału ekstraligi żużlowej. Nad ich bezpieczeństwem czuwało ponad 150 policjantów z Leszna i Poznania. Na szczęście obyło się bez jakichkolwiek wydarzeń z udziałem kibiców.

17 września br. na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbył się finał ekstraligi żużlowej. Do rywalizacji o pierwsze miejsce na podium stanęli zawodnicy z drużyn Fogo Unia Leszno i Betard Sparta Wrocław.

Ponad 16 tysięcy fanów czarnego sportu zasiadło na trybunach stadionu, aby móc kibicować swojej drużynie. Wśród nich blisko tysiąc kibiców z drużyny wrocławskiej, którzy przyjechali do Leszna ponad 100 samochodami osobowymi oraz 7 autokarami.

Ponad 150 policjantów z Leszna i Poznania dbało o bezpieczeństwo podczas trwania imprezy masowej. Głównym celem mundurowych było niedopuszczenie do zakłócenia bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie miasta i powiatu leszczyńskiego. Policyjne radiowozy eskortowały autokary przewożące kibiców Sparty Wrocław, od granic województwa do miejsca rozgrywek.

Policjanci drogówki zapewniali płynności ruchu na ciągach komunikacyjnych w pobliżu stadionu, ale także na całej trasie dojazdu do obiektu sportowego. Czuwali nad prawidłowym parkowaniem pojazdów w rejonie stadionu.

W działania policyjne zaangażowanych było 15 przewodników psów ze swoimi czworonożnymi partnerami oraz funkcjonariusze z Ogniwa Konnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Oni w szczególności zabezpieczali przemarsz kibiców gości z parkingu oddalonego od stadionu do miejsca odbywania się rozgrywek.

Te ostatnie w tym sezonie rozgrywki na leszczyńskim torze odbyły się w atmosferze pokojowej, pełnej emocji, zakończonej sukcesem dla drużyny leszczyńskich byków.

Previous Najlepsze miasto na studia? Poznań!
Next POLICJANCI WALCZĄCY Z PRZESTĘPCZOŚCIĄ GOSPODARCZĄ ZABEZPIECZYLI PONAD 1000 SZTUK NIELEGALNYCH LEKÓW

Może to Ci się spodoba

Leszno 0 Comments

ARESZT ZA POSIADANIE ZNACZNYCH ILOŚCI NARKOTYKÓW

Policjanci zatrzymali młodego mężczyznę posiadającego znaczne ilości narkotyków. 18-letni mieszkaniec Leszna, w piwnicy przynależącej do swojego mieszkania, przechowywał blisko 400 tabletek ekstazy oraz prawie 50 gramów amfetaminy. Sąd Rejonowy w

Wiadomości 0 Comments

ŚLUBOWANIE NOWO PRZYJĘTYCH W SZEREGACH WIELKOPOLSKIEJ POLICJI

Po raz trzeci w tym roku w gmachu Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy. Wszyscy rekruci zanim jednak trafią do służby w jednostkach na

Wiadomości 0 Comments

Puszczykowo – matka z synem wpadli do Warty. Kobieta nie żyje. Trwają poszukiwania dziecka

Do tragedii doszło dziś, około godz. 16:00. Kobieta z 7-letnim synem wpadli do Warty w podpoznańskim Puszczykowie. Na brzegu pozostał młodszy, 4-letni syn kobiety. Płaczące dziecko zaalarmowało wędkującego nieopodal mężczyznę,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!