Na poznańskiej Malcie dziś rywalizacja smoczych łodzi

Pierwsza część zawodów zakończona. Swoich sił próbowało 50 załóg kajakarzy – amatorów. Przed nami Akademickie Wyścigi Smoczych Łodzi.

Zawody amatorów wygrała para z numerem 22, Agnieszka Rynkiewicz i Mateusz Rynkiewicz. Drugie miejsce wywalczyli Mateusz Handschuh i Patryk Jahns, startujący z numerem 32. Jako trzeci do mety dopłynął zespół z nr 39 – Tomasz Pilarski i Grzegorz Senenko.

Najlepszą parą kobiecą okazały się Lidia Nowak i Iwona Młodzik z startujące z numerem 27.

Previous Powidz – święto 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego
Next Poznań – poświęcono figurę Chrystusa

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Startuje 37. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca Konin 2016

2 500 motyli zobaczymy 1 czerwca w Koninie – będą śpiewać i tańczyć! To dzieci, które przyjadą tu, by wziąć udział w wielkim święcie. Podczas festiwalu wystąpią także mali tancerze

ZA NAMI XV MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLICJANTÓW W PŁYWANIU DŁUGODYSTANSOWYM

Na jeziorze Kierskim jak co roku rozegrane zostały XV Międzynarodowe Mistrzostwa Policji w Pływaniu Długodystansowym. Zawody zorganizowane były przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu w ramach 50-go Międzynarodowego Maratonu Pływackiego