Prezydent Konina zaprasza na spotkanie z Igorem Jakubowskim

Prezydent Konina zaprasza na spotkanie z Igorem Jakubowskim

Prezydent Konina Józef Nowicki zaprasza sympatyków polskiego boksu na spotkanie z Igorem Jakubowskim, zawodnikiem wagi ciężkiej Zagłębia Konin.

Pięściarz Konińskiego Zagłębia będzie reprezentować miasto na igrzyskach po 28 latach przerwy, kiedy w Seulu walczyli szabliści Tadeusz Piguła i Andrzej Kostrzewa.

Spotkanie odbędzie się w piątek 22 lipca, o godz. 16.00 na skwerku przed Konińskim Domem Kultury. To wyjątkowa okazja, by tuż przed wylotem sportowca na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro, porozmawiać z nim i życzyć powodzenia na ringu.

Źródło: konin.pl
Previous Słupca - nietypowa akcja strażaków
Next Lech Poznań - Przed meczami ligowymi specjalne atrakcje dla najmłodszych

Może to Ci się spodoba

Michaił Radut – zawodnikiem Kolejorza

Michaił Radut, 26-letni zawodnik z Rumunii, przeszedł we wtorek testy medyczne, a już w środę podpisał kontrakt z Lechem. To pierwszy piłkarz, którzy zawarł umowę z klubem Lecha w zimowym

Piotr Krysman, strażak z poznańskiej komendy – Mistrzem Polski PSP w kolarstwie szosowym

Otwarte Mistrzostwa Polski PSP w Kolarstwie Szosowym, które odbyły się w ramach wyścigu szosowego „Korona Kocich Gór – Skotniki 2016” przyniosły zwycięstwo poznańskiego strażaka Piotra Krysmana z z poznańskiej komendy.

Mecz Polska – Niemcy większość Wielkopolan obejrzy w domach

Niewiele miast Wielkopolski zdecydowało się w tym roku na organizowanie stref kibica. Ci włodarze, którzy jednak postanowili umożliwić fanom piłki nożnej wspólne oglądanie Euro 2016 mają powód do dumy. Na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź