Propozycje prezentowe dla prawdziwego czyściocha

Propozycje prezentowe dla prawdziwego czyściocha

Co kupić osobie, która znana jest z nadzwyczajnej troski o higienę osobistą i jest miłośnikiem gadżetów elektronicznych? Najlepiej jakieś zaawansowane technologicznie urządzenie, które obdarowanemu pozwoli podnieść i tak już wysoko zawieszoną poprzeczkę w zakresie czystości. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych propozycji prezentowych dla prawdziwego czyściocha.

Elektryczna szczoteczka soniczna

Jeśli chodzi o higienę jamy ustnej, to wydaje się, że prawdziwego czyściocha jest w stanie zadowolić tylko wyjątkowy gadżet. Niewątpliwie takim jest innowacyjna (36 000 wibracji na minutę) szczoteczka soniczna Sonic Waveclean MT6510, która zapewnia o wiele większą skuteczność w usuwaniu płytki nazębnej (usuwa do 7 razy więcej płytki i przebarwień) niż ręczna szczoteczka, a nawet klasyczna szczoteczka rotacyjna. Szczoteczka, jak przystało na gadżet zaawansowany technologicznie, ma wbudowany timer, ułatwiający kontrolę mycia zębów (2 minutowy timer z interwałem 30 sekundowym – przypomnienie o zmianie obszaru szczotkowanie). Bateria litowo – jonowa o nadzwyczajnej pojemności wystarczy do 60 dni szczotkowania. Użytkownik może wybrać rodzaj pracy: codzienne czyszczenie lub wybielanie. Prawdziwemu czyściochowi zapewne spodoba się dołączone do zestawu ładne i praktycznie etui, dzięki któremu będzie mógł zabrać szczoteczkę na wakacje wyjazd bez obaw o jej uszkodzenie, jednocześnie nie rezygnując podczas wyjazdu z perfekcyjnej higieny jamy ustnej.

Irygator stomatologiczny

Osobom najbardziej wymagającym w kwestii czystości jamy ustnej można śmiało zafundować irygator Dental Flossjet MT512, umożliwiający pozbycie się resztek pokarmowych, których nie udało się usunąć z pomocą szczoteczki. Irygator za sprawą pulsującego strumienia wody pod ciśnieniem usuwa płytkę bakteryjną oraz resztki pokarmowe z powierzchni stycznych zębów, oraz miejsc poniżej linii dziąseł. Irygator pozwala także utrzymać dziąsła w nienagannym stanie, masuje je i poprawia ich ukrwienie. Użytkownik ma do wyboru 3 tryby pracy: normalny, delikatny i pulsacyjny. Wyposażony jest w 3 rodzaje końcówek: do czyszczenia języka, dziąseł oraz przestrzeni w okolicach aparatu. Z takiego prezentu szczególnie zadowolone będą osoby, które mają problemy z krwawiącymi zębami, ciasnymi przestrzeniami między – zębowymi oraz noszą mosty, implanty i aparaty ortodontyczne. Irygator może stanowić doskonałą alternatywę wobec nici dentystycznych, dość uciążliwych w codziennym użytkowaniu.

Uchwyt, organizer i sterylizator UV do szczoteczek do zębów + dozownik pasty

Ciekawą propozycją na prezent dla osoby ceniącej sobie czystość jest praktyczny uchwyt na szczoteczki z dezynfekcją UV oraz dozownikiem pasty Toothbrush Sterilizer MT6508. Ten niepozorny gadżet to wielofunkcyjne urządzenie do przechowywania i dezynfekcji szczoteczek do zębów oraz końcówek do szczoteczek elektrycznych. Dzięki niemu można pozbyć się z powierzchni włosia szczoteczki wszelkiego rodzaju niewidocznych gołym okiem bakterii, których nie sposób usunąć pod bieżącą wodą. Urządzenie wykorzystuje światło ultrafioletowe 253Nm. Proces dezynfekcji rozpoczyna się automatycznie po włożeniu szczoteczki w uchwyt i trwa 8 minut. Równocześnie można czyścić 4 szczoteczki lub końcówki. Wbudowany dozownik pasty, który pozwala łatwo i wygodnie, przy użyciu jednej ręki, wyciskać odpowiednią ilość pasty bezpośrednio na szczoteczkę, to nie tylko dodatkowe udogodnienie, ale także sposób na porządek w łazience.

Łazienkowa lampa ozonująco-sterylizująca UV

Osób bezkompromisowo podchodzących do kwestii czystości nie jest już w stanie zadowolić analogowy sprzęt do sprzątania i standardowe środki czystości. Wiedzą one, że w ten sposób są w stanie pozbyć się tylko widocznego brudu i kurzu, szmata, szczotka czy odkurzacz nie poradzą sobie z wszystkimi bakteriami i mikroorganizmami niewidocznymi gołym okiem, ale mającymi negatywny wpływ na nasze zdrowie. Z tym zadaniem jest w stanie sobie poradzić tylko technologia dotychczas wykorzystywana w medycynie czy gastronomi, czyli wszędzie tam, gdzie wymagana jest sterylna czystość. Sterylizator UV-C i O3 2 in 1 Ozone/UV-C Sterylizing Lamp MT6509 to propozycja prezentowa dla prawdziwych maniaków czystości i porządku. Lampa pozwala pozbyć się ok. 99,7% bakterii oraz zarodków grzybów (sterylizator zabija ok. 650 rodzajów grzybów). Z kolie wbudowany ozonator odpowiedzialny jest za wywabienie nieprzyjemnych zapachów. Lampa ma szerokie spektrum zastosowań, od łazienki, poprzez wszystkie inne pomieszczenia w domu (kuchnia, WC), a na garażu i aucie skończywszy.

Podsumowanie

Prezentowane gadżety zapewne ucieszą osoby przejawiające nadzwyczajną troskę zarówno o higienę osobistą, jak i ład i porządek w swoim najbliższym otoczeniu. Dzięki tym kilku innowacyjnym urządzeniom można w zakresie czystości osiągnąć efekty, jakie trudno byłoby uzyskać, stosując dotychczas dostępne narzędzia i środki chemiczne.

Previous Kolejni przedsiębiorcy mają szansę na dofinansowanie projektów B+R w Szybkiej Ścieżce. Przyjdź na bezpłatne warsztaty NCBR w Poznaniu i dowiedz się jak je uzyskać
Next Jak pomóc rodzinie narkomana?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Właściwości lecznice marihuany

Suszone kwiatostany konopi to obecnie najczęściej stosowana substancja psychoaktywny, która jest oczywiście nielegalna. Przyjmuje się, że regularnie sięga po nią około dwieście milionów ludzi na całym świecie. Okazuje się jednak,

Wiadomości 0 Comments

Galeria Malta Jesienią – Sprawdź Co Na Ciebie Czeka!

Zlokalizowane w najpiękniejszym zakątku Poznania tuż przy brzegu Jeziora Maltańskiego Centrum Handlowe Galeria Malta zaprasza nie tylko na zakupy, również na aktywny wypoczynek w gronie najbliższych lub przyjaciół. To idealne

Wiadomości 0 Comments

Kalisz – KLA odświeża tabor

Kaliskie Linie Autobusowe zakupiły pięć autobusów, które zostały wprowadzone do ruchu by zastąpić najstarsze, najbardziej wysłużone pojazdy. Wymiana części taboru ma zwiększyć bezpieczeństwo i komfort podróży mieszkańców Kalisza. Obecnie KLA

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź