Regionalne seminarium podatkowe

Regionalne seminarium podatkowe

Impel Business Solutions oraz Business Centre Club zapraszają na spotkanie

7 czerwca 2016 w Poznaniu odbędzie się „Regionalne Seminarium Podatkowe” organizowane przez Impel Business Solutions we współpracy z Business Centre Club – Loża Wielkopolska. Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny. Wydarzenie skierowane jest do właścicieli firm, dyrektorów finansowych, głównych księgowych, podatkowców oraz wszystkich osób odpowiedzialnych za zobowiązania podatkowe.

W dobie istotnie zwiększających się obowiązków podatkowych, przedsiębiorcy i kadry finansowo – księgowe coraz więcej czasu i zasobów muszą poświęcać raportowaniom i dokumentacji. Kolejne obowiązki niestety są przyczyną zejścia prowadzenia biznesu na dalszy plan. Jak skutecznie poradzić sobie z taką sytuacją aby nie doprowadzić do żadnych zaniedbań?

Chcemy podzielić się z uczestnikami naszym doświadczeniem oraz wiedzą z zakresu nadchodzących zmian dotyczących cen transferowych, możliwości rozłożenia ciężaru i ukształtowania odpowiedzialności w firmie, jak również pewnych rozwiązań, które mogą przynieść korzyści, w tym oszczędności samej firmie, jak i jej pracownikom – wspomina Artur Błędowski, Dyrektor ds. rozwoju Impel Business Solutions.

Podczas zostaną poruszone zostaną następujące tematy:

– Wojciech Kosarzecki, Dyrektor biura podatkowego

Ceny transferowe – ograniczenia podatkowe w swobodnym ustalaniu cen w firmie dziś a perspektywa 2017 – dokumentacja, benchmarking, przegląd cen

– Anita Olbrych, Doradca podatkowy

Zmniejszenie obciążeń PIT i ZUS po stronie pracownika i pracodawcy – rozwiązania dla zatrudnionych i pracodawców

– Artur Błędowski, Dyrektor ds. rozwoju

Czy można zarządzić odpowiedzialnością karnoskarbową pracowników działów finansowych i członków zarządu z tytułu rozliczeń podatkowych?

Wszystkie szczegóły znajdują się pod adresem: www.seminariumpodatkowe.impelbpo.pl

Ilość miejsc na wydarzenie jest ograniczona.

Previous Poznań – Dziś trzeci dzień Cavaliady
Next Kalisz Zawodzie – motocykliści spotkali się na XIV Salve

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Auta flotowe – czym jeżdżą pracownicy firm?

Samochód służbowy niezależnie od marki musi być wygodny i niezawodny. Jakie auta wybierają zazwyczaj polskie firmy? O tym piszemy w naszym artykule. Polscy przedsiębiorcy i właściciele firm stanowią sporą część

Strefa Biznesu 0 Comments

Podwyżka, albo odchodzę z pracy – to ultimatum usłyszy większość menedżerów

Marta Pawlikowska-Olszta – specjalistka w dziedzinie efektywnego zarządzania ludźmi mówi o nowej sytuacji na rynku pracy i wyjaśnia jak ustrzec się od błędów w zarządzaniu. Z autorką książki „Skuteczny menedżer.

Strefa Biznesu 0 Comments

Kalisz – miasto ludzi przedsiębiorczych -Pierwsze Kaliskie Forum Biznesu

W Kaliszu zakończyło się Pierwsze Kaliskie Forum Biznesu. Tematem tegorocznego wydarzenia było umiędzynarodowienie firmy, ekspansja zagraniczna i marketing. Przedsiębiorcy, którzy planują wejście na obce rynki, jak również ci, którzy już

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź