Sprawca pobicia z ulicy Krysiewicza zatrzymany

Sprawca pobicia z ulicy Krysiewicza zatrzymany

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o pobicie 21-latka i pozostawienie go na ulicy Krysiewicza w październiku 2017 roku.

Do zdarzenia doszło w nocy 28 października br. około godziny 2:24 przy ul. Krysiewicza w Poznaniu. Całe zdarzanie zarejestrowały kamery monitoringu.

Na nagraniu widać jak mężczyzna dwukrotnie uderza pięścią w twarz innego mężczyznę. Pokrzywdzony po zadanych ciosach upada na jezdnię, a napastnik odchodzi z miejsca. Chwilę później po pozostawionym na jezdni mężczyźnie przejeżdża samochód. 21-latek w wyniku odniesionych obrażeń trafił w ciężkim stanie do szpitala.

Policjanci, którzy bezzwłocznie zajęli się tą sprawą, zabezpieczyli i przeanalizowali wiele godzin nagrań z kamer monitoringu. W wyniku podjętych działań ustalili kim był kierowca pojazdu, który przejechał pozostawionego na jezdni mężczyznę. Nie ustalili jednak kim był mężczyzna, który uderzył 21-latka.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzący śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Poznań Stare Miasto, dotyczące usiłowania zabójstwa i spowodowania ciężkiego uszkodzenia ciała, zadecydowali o publikacji wizerunku mężczyzny zarejestrowanego przez kamery miejskiego monitoringu.

Od początku śledztwa policjanci sprawdzali każdą informację mogącą naprowadzić ich na ślad sprawcy. Przez pewien czas jego tożsamość była nieznana. Na początku bieżącego roku policjanci ustalili tożsamość podejrzewanego mężczyzny, nie ujawnili jednak tej informacji wiedząc, że sprawca się ukrywa, prawdopodobnie przebywa za granicą i śledzi medialne doniesienia w tej sprawie.

Dziś – 18 kwietnia – policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu  zatrzymali w Plewiskach 26-letniego poznaniaka. W najbliższym czasie zostanie on przesłuchany.

Za popełnione przestępstwa podejrzewanemu mężczyźnie grozi wieloletnie pozbawienie wolności.

Previous Zachowaj szczególną uwagę w okolicy przejazdu kolejowego
Next Logistyka przyszłości: Jakie scenariusze przewidują eksperci?

Może to Ci się spodoba

Wielkopolska na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANY PO 17 LATACH

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie w piątkowy poranek zatrzymali poszukiwanego od 17 lat mieszkańca jednej z podwolsztyńskich miejscowości! Mężczyzna przez niemal dwie dekady ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwany

Wielkopolska na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI BLISKO 32 TYS. SZTUK PAPIEROSÓW I 8 KG TYTONIU

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zabezpieczyli blisko 32 tys. sztuk papierosów oraz 8 kilogramów tytoniu bez polskich znaków akcyzy. Zatrzymanemu 64-letniemu mężczyźnie, który prowadził przestępczy proceder na terenie

Wielkopolska na Sygnale 0 Comments

PIENIĄDZE ZAKOPANE W GARAŻU I 3 OSOBY ZATRZYMANE

Gostyńscy policjanci wyjaśnili sprawę oszustw bankowych. Na początku lutego br. z konta jednego z klientów gostyńskiego banku, zaczęły „znikać” pieniądze. W tej sprawie funkcjonariusze zatrzymali 3 osoby, a także odzyskali

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź