Sprawca pobicia z ulicy Krysiewicza zatrzymany

Sprawca pobicia z ulicy Krysiewicza zatrzymany

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o pobicie 21-latka i pozostawienie go na ulicy Krysiewicza w październiku 2017 roku.

Do zdarzenia doszło w nocy 28 października br. około godziny 2:24 przy ul. Krysiewicza w Poznaniu. Całe zdarzanie zarejestrowały kamery monitoringu.

Na nagraniu widać jak mężczyzna dwukrotnie uderza pięścią w twarz innego mężczyznę. Pokrzywdzony po zadanych ciosach upada na jezdnię, a napastnik odchodzi z miejsca. Chwilę później po pozostawionym na jezdni mężczyźnie przejeżdża samochód. 21-latek w wyniku odniesionych obrażeń trafił w ciężkim stanie do szpitala.

Policjanci, którzy bezzwłocznie zajęli się tą sprawą, zabezpieczyli i przeanalizowali wiele godzin nagrań z kamer monitoringu. W wyniku podjętych działań ustalili kim był kierowca pojazdu, który przejechał pozostawionego na jezdni mężczyznę. Nie ustalili jednak kim był mężczyzna, który uderzył 21-latka.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzący śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Poznań Stare Miasto, dotyczące usiłowania zabójstwa i spowodowania ciężkiego uszkodzenia ciała, zadecydowali o publikacji wizerunku mężczyzny zarejestrowanego przez kamery miejskiego monitoringu.

Od początku śledztwa policjanci sprawdzali każdą informację mogącą naprowadzić ich na ślad sprawcy. Przez pewien czas jego tożsamość była nieznana. Na początku bieżącego roku policjanci ustalili tożsamość podejrzewanego mężczyzny, nie ujawnili jednak tej informacji wiedząc, że sprawca się ukrywa, prawdopodobnie przebywa za granicą i śledzi medialne doniesienia w tej sprawie.

Dziś – 18 kwietnia – policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu  zatrzymali w Plewiskach 26-letniego poznaniaka. W najbliższym czasie zostanie on przesłuchany.

Za popełnione przestępstwa podejrzewanemu mężczyźnie grozi wieloletnie pozbawienie wolności.

Previous Zachowaj szczególną uwagę w okolicy przejazdu kolejowego
Next Logistyka przyszłości: Jakie scenariusze przewidują eksperci?

Może to Ci się spodoba

Wielkopolska na Sygnale 0 Comments

POSZUKIWANY NA PODSTAWIE 76 POSTANOWIEŃ, NAKAZÓW I ZARZĄDZEŃ

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych zatrzymali 22-latka poszukiwanego za oszustwa. Ukrywał się od marca ubiegłego roku. Sądy i prokuratury wydały aż 76 postanowień o poszukiwaniu. Kilka dni temu policjanci z

Wielkopolska na Sygnale 0 Comments

KOLSCY POLICJANCI ZLIKWIDOWALI DZIUPLĘ SAMOCHODOWĄ

Kolscy policjanci pionu kryminalnego zlikwidowali dziuplę samochodową mieszczącą się na terenie jednej z posesji gminy Grzegorzew. Funkcjonariusze odkryli dwa częściowo zdemontowane samochody i mnóstwo części pochodzących z kradzionych pojazdów. Policjanci

Wielkopolska na Sygnale 0 Comments

RATUNEK W NIEBIESKIM MUNDURZE

Dzielnicowego określa się jako policjanta „pierwszego kontaktu”, który świetnie zna swój rejon służbowy oraz jego mieszkańców. Zdarzają się też sytuacje, w których kontakt z dzielnicowym może uratować życie. W takich

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!