Usłyszał zarzuty za handel i posiadanie narkotyków

Usłyszał zarzuty za handel i posiadanie narkotyków

Policjanci z trzcianeckiego komisariatu zatrzymali 31-letniego mieszkańca Trzcianki, przy którym znaleźli 50 gramów amfetaminy. Mężczyzna odpowie za handel i posiadanie znacznej ilości narkotyków. Grozi mu do kilku lat więzienia.

7 października br. policjanci z trzcianeckiego komisariatu zatrzymali 31-latka. Mężczyzna kierował pojazdem marki Toyota. W trakcie kontroli funkcjonariusze znaleźli przy nim 50 gramów białego proszku. Dodatkowo podczas sprawdzenia w systemach policyjnych okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania autem. 31-latek został przewieziony na komisariat.

Wstępne badania wykazały, że zabezpieczony proszek to amfetamina. Podczas przesłuchania podejrzewany przyznał się do posiadania i handlu narkotykami.

Kilka dni później policjanci zatrzymali jego dwóch „klientów”, którzy usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Im również grozi do 3 lat więzienia.

31-latek był już wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. Prokurator na wniosek trzcianeckich mundurowych zastosował wobec niego dozór policyjny, poręczenie majątkowe oraz zakaz opuszczania kraju. Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Niewykluczone są kolejne zatrzymania.

Previous Policjanci przejęli ostatniego z uczestników kradzieży 8 milionów złotych
Next Za rozbój trafił do aresztu

Może to Ci się spodoba

Kalisz 0 Comments

Kalisz – CBŚP: Biznesmen zgodził się na haracz, szantażyści zażądali 10 razy więcej

O tym, że zgoda na zapłatę haraczu to tylko początek lawiny żądań, przekonał się biznesmen z Kalisza. Do przedsiębiorcy zgłosiła się kobieta, która chciała przeprowadzić rozmowę biznesową. Podczas spotkania nagle

Wiadomości 0 Comments

Trafił do aresztu za kradzieże na terenie całego miasta

Policjanci z poznańskiego Grunwaldu zatrzymali 40-letniego mieszkańca Poznania, podejrzewanego o kradzieże. Kradł na terenie całego miasta. W połowie lutego został zatrzymany w Poznaniu podczas legitymowania. Został tymczasowo aresztowany, przyznał się

Poznań 0 Comments

Policjanci pomogli 2,5 letniej dziewczynce

Policjanci z Poznania wracając po służbie do domu, zauważyli na chodniku leżące dziecko. Okazało się, że nie oddycha. Natychmiast udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej. Na szczęście cała historia zakończyła się szczęśliwie.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź