Wybierasz szkolenie otwarte? Zwróć uwagę na ważne kwestie.

Wybierasz szkolenie otwarte? Zwróć uwagę na ważne kwestie.

Zależy Ci na tym, żeby zdobyć nową wiedzę lub poszerzyć kompetencje? Temu celowi służą m.in. szkolenia otwarte – dostępne dla każdego i przystępne cenowo, również na terenie Wielkopolski i w Poznaniu. Jednak z uwagi na to, że oferta takich spotkań warsztatowych z ekspertami jest niezwykle szeroka, możesz mieć problem z wybraniem tego odpowiedniego. Czym zatem kierować się przy podejmowaniu decyzji? Podpowiadamy.

Tematyka

Dobra wiadomość jest taka, że znajdziesz szkolenia otwarte na niemal każdy temat. Wystarczy zajrzeć na stronę https://eventis.pl żeby przekonać się że oferta szkoleń otwartych jest bardzo bogata. Bez trudu odszukasz na liście takie, których zakres merytoryczny odpowiada potrzebom Twojej firmy oraz zainteresowaniom pracowników.

Pytanie jednak: jak zdecydować się na to jedno, konkretne spotkanie – zwłaszcza, gdy budżet na szkolenia jest ograniczony? Kieruj się pragmatyzmem: wybierz to dostarczające Ci najpilniej potrzebnych informacji na temat, na który masz najmniejszą wiedzę.

Program szkolenia

Temat to nie wszystko. Dobre szkolenia otwarte są opisane w bardzo szczegółowy sposób. Dlatego jeszcze przed zapisaniem się potencjalny uczestnik może sprawdzić, jaka będzie agenda spotkania. Precyzyjny program szkolenia pozwoli Ci zwizualizować, czy podczas seminarium czy warsztatów rzeczywiście otrzymasz informacje w takim zakresie, w jakim są Ci one potrzebne.

Prowadzący

Prelegent na seminarium czy trener prowadzący warsztaty – to od tych osób zależy, jak potoczy się spotkanie i przyniesie Ci oczekiwane korzyści. Dlatego dokładnie sprawdź, kim będzie prowadzący szkolenie. Być może w Internecie znajdziesz nagrania warsztatów, które już organizował albo opinie na jego temat? Upewnij się również, że ma wymagane kompetencje i doświadczenie praktyczne związane z zakresem merytorycznym spotkania.

Lokalizacja

Nie warto jeździć po całym kraju, jeśli oferta szkoleń w twoim regionie jest bogata. Na pewno tak jest jest w przypadku Wielkopolski (https://eventis.pl/szkolenia/wielkopolskie) oraz Poznania (https://eventis.pl/szkolenia/poznan) – działa tu bardzo wiele firm szkoleniowych, więc większość tematów szkoleń znajdziemy blisko miejsca zamieszkania czy siedziby firmy. Czasami warto jednak udać się na szkolenie wyjazdowe, aby całkowicie zanurzyć się w proces zdobywania nowej wiedzy i rozwijania umiejętności i nie rozpraszać uwagi innymi tematami.

Firma szkoleniowa

Rzetelny organizator szkoleń, który cieszy się dobrą renomą na rynku to najczęściej dobra gwarancja wysokiego poziomu seminarium czy warsztatów. Dlatego warto postawić na doświadczonego partnera, któremu można zaufać.

A co z kosztem? Jest ważny, ponieważ Twój budżet na szkolenia jest zapewne ograniczony. Niemniej jednak czasem warto zainwestować więcej – w długofalowej perspektywie dobre szkolenie zwróci się z nawiązką.

Jak zatem widać, proces wybierania dobrego szkolenia otwartego jest dość długi i może się wydawać nużący. Mimo to warto podjąć tę decyzję świadomie – tak, aby czas poświęcony na spotkanie z ekspertem został zainwestowany naprawdę wartościowo.

Previous Jakie kosmetyki zasługują na miano ekologicznych?
Next Narzędzia ręczne: jakie są?

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

W Komornikach powstaje kolejne centrum dystrybucji sieci Tesco

400 miejsc pracy powstanie w podpoznańskich Komornikach. Tam właśnie trwa budowa trzeciego centrum dystrybucyjnego sieci TESCO w Polsce. Magazyn będzie zapewniał dostawy do 140 sklepów. Ta inwestycja oprócz usprawnienia pracy

Strefa Biznesu 0 Comments

Weryfikacja tożsamości przy rozliczeniach PIT on-line

Rozliczenie PIT przez internet od kilku lat ułatwia życie podatnikom. Możliwość uniknięcia kolejek w urzędzie skarbowym czy na poczcie sprawia, że z każdym rokiem składanych jest coraz więcej internetowych deklaracji.

Strefa Biznesu 0 Comments

5 Podstawowych materiałów biurowych dla nowego biznesu

Aby środowisko biurowe funkcjonowało płynnie, każdy pracownik biurowy potrzebuje w swoim życiu kilku podstawowych rzeczy. Chociaż bardzo lubiane programy, takie jak Microsoft Word, pozwalają na stworzenie niezliczonej ilości różnych prac,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź