Wyciskarki wolnoobrotowe do wyciskania soku z całych owoców

Wyciskarki wolnoobrotowe do wyciskania soku z całych owoców

Na rynku wyciskarek wolnoobrotowych jednym z liderów jest marka Hurom. Firma ta regularnie wprowadza do sprzedaży nowe wyciskarki. Wyróżniają się one innowacyjnymi rozwiązaniami, prostym dizajnem i precyzją wykonania. Firma Hurom jest obecna na rynku od ponad 4 dekad. Przez ten czas niejeden raz zaskoczyła klientów nowoczesnymi, funkcjonalnymi i atrakcyjnie prezentującymi się urządzeniami AGD.

Do produktów, które posiadają wszystkie wymienione wyżej cechy z pewnością należy wyciskarka do soków Hurom H200 All in One. Wyciskarka ta w chwili obecnej jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie wyciskarek wolnoobrotowych, które znajdują się na rynku.

Zalety All in One

Firma Hurom wiele lat pracowała nad wolnoobrotowymi wyciskarkami do soków z owoców i warzyw. Ukoronowaniem tych jest właśnie wyciskarka Hurom H200 All in One. Klienci, którzy zdecydują się na zakup tego flagowego modelu z pewnością nie pożałują swojej decyzji. Model ten wyróżnia się zastosowaniem bardzo nowoczesnej technologii. W urządzeniu producent zastosował najwyższej jakości wałek, szczotkę i silnik. Do tego model ten otrzymał niezwykle efektywny silnik. Dzięki temu powstała wyciskarka, która spełni oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Mając na uwadze potrzeby i zdrowie klientów, firma Hurom w najnowszej wyciskarce zastosowała rozwiązania, które zostały już sprawdzone we wcześniejszych modelach wolnoobrotowych wyciskarek.

Przygotowanie soku jeszcze nigdy nie było takie łatwe!

Hurom H200 All in One jest kolejnym modelem, w którym zostały zastosowane innowacyjne rozwiązania. Przygotowanie ulubionego koktajlu owocowo-warzywnego jeszcze nigdy nie było takie proste! Sok możemy teraz przygotować naprawdę bardzo szybko. H200 to wyciskarka na całe owoce. Dzięki temu, że jest to wyciskarka z dużym otworem, nie musimy już wcześniej kroić jabłek czy gruszek na mniejsze części. Bez trudu zmieszczą się całe. Do tego nie musimy uzupełniać owoców czy warzyw.

Wyciskarka Hurom H200 All in One została wyposażona w funkcję automatycznego wciskania. Dzięki niej produkty ładujemy tylko raz, w czasie, gdy wyciskarka pracuje, my możemy zająć się innymi czynnościami. Łatwe i szybkie mycie W Hurom H200 All in One producent zastosował nowatorskie filtry wewnętrzne i zewnętrzne. Zastąpiły one metalowe sito. Dzięki filtrom między szczelinami nie gromadzi się pulpa, w efekcie wyczyszczenie wyciskarki jest bardzo proste i szybkie. Wystarczy tylko oddzielić filtry od siebie i spłukać je pod strumieniem wody. W wyciskarce H200 producent zastosował także szereg innych innowacyjnych rozwiązań.

Są to  między innymi:

technologia SST;

funkcja automatycznego wyciskania soku;

filtry w miejsce metalowego sita. Technologia SST pozwala uzyskać sok z owoców i warzyw pełen witamin i minerałów. Dzięki zastąpieniu metalowego sita filtrami, czyszczenie wyciskarki zajmuje dosłownie kilka sekund. Hurom H200 All in One to wyciskarka, która wprowadziła wolnoobrotowe wyciskarki na niespotykanie dotychczas wysoki poziom.

Previous Młodzieżowe drużyny pożarnicze – jaki sprzęt powinny posiadać?
Next Poziom zarobków a kredyt gotówkowy

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Głodny? Czas zamówić pizzę!

Niekiedy nie mamy kompletnie siły, czasu, czy po prostu chęci gotować i nikt nie jest nas w stanie do tego zmusić. Nie musimy wówczas przymierać głodem, bowiem w prosty sposób

Life&Style 0 Comments

Witamina C z dzikiej róży

Dzika róża to jedna z takich roślin, która mocno nas zaskakuje swoimi wartościami odżywczymi. Wiele osób ją lekceważy, a w praktyce jeśli po nią sięgniemy możemy dostarczać do organizmu bardzo

Life&Style 0 Comments

Noc z Depeche Mode w Poznaniu – także w tym roku

Mocny początek karnawału zapowiadają organizatorzy Nocy Fanów Depeche Mode 2017. „Wszystko na dużym ekranie i z mocą wzorowych głośników”. Jak co roku, w Poznaniu będzie można bawić się przy muzyce

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź