Rosnówko – tragedia podczas wycinki drzew

Rosnówko – tragedia podczas wycinki drzew

Dziś w godzinach porannych w Rosnówku pod Poznaniem doszło do tragicznego wypadku. Podczas wycinki drzew, upadający pień uderzył mężczyznę, który brał udział w pracach. Mężczyzna zginął.

Na miejsce została wezwana straż pożarna i policja. Przyczyny wypadku ustala prokurator.

 

 

 

Previous Poznań - Teatr Polski i CIR dla kobiet
Next Kolejki do sklepu Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu

Może to Ci się spodoba

Wielkopolska na Sygnale 0 Comments

MARIHUANA UKRYTA W MANDACIE

W nietypowy sposób, zakończyła się przejażdżka samochodem dla 23-letniego mieszkańca Kalisza. Badanie narkotestem wykazało, że mężczyzna prowadził pojazd pod wpływem środków odurzających. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania, policjanci zabezpieczyli marihuanę.

Wielkopolska na Sygnale 0 Comments

BRAK ROZWAGI ZABIJA

Nadmierna prędkość, niesprzyjające warunki na drogach i brak umiejętności przewidywania. Te czynniki połączone razem bardzo często prowadzą do tragedii. Długotrwale leczenie, kalectwo i śmierć. To najgorsze zakończenia brawury na drogach.

Wiadomości 0 Comments

Słupca – nietypowa akcja strażaków

Wczoraj strażacy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP ze Słupcy uczestniczyli w nietypowej akcji. W jednym z zakładów zasłabła kobieta obsługująca suwnicę na wysokości 8 m. Strażacy, aby udzielić pomocy, użyli

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź