Wakacje nad Bałtykiem hitem ostatnich lat

Wakacje nad Bałtykiem hitem ostatnich lat

Bałtyk od kilku lat przeżywa prawdziwe oblężenie turystów, nie tylko z Polski. Wynika to z faktu, że wakacje w Polsce to gwarancja bezpieczeństwa, hotele standardem nie odbiegają od tych zachodnioeuropejskich, a plaże nad Bałtykiem, wbrew pozorom, należą do najpiękniejszych na świecie. Kto chce spędzić Lato 2017 nad Bałtykiem, powinien się pospieszyć – większość pokoi w hotelach i pensjonatach została już dawno zarezerwowana.

Renesans Bałtyku

W ostatnich latach, co trzeci Polak wybierał Bałtyk, jako miejsce wakacyjnego wypoczynku. Nie inaczej będzie w roku 2017. Po wielu latach ogromnej popularności wakacji w Egipcie czy Grecji coraz więcej turystów zaczyna doceniać walory wakacji nad polskim morzem. Nie wynika to tylko ze znudzenia egzotycznymi czy śródziemnomorskimi kurortami. Na tę sytuację ma wpływ wiele czynników.

Bezpieczeństwo to podstawa udanych wakacji

Sytuacja polityczna na świecie w ostatnich latach uległa diametralnej zmianie. Zamachy terrorystyczne stały się element codziennej rzeczywistości. Tak naprawdę nie wiadomo, gdzie i kiedy dojdzie do kolejnego zamachu, którego ofiarami będą turyści. Bo to oni są w głównej mierze celem ataków. Trudno sobie wyobrazić odpoczynek w atmosferze strachu i niepewności. Polska w tej sytuacji jawi się, jako oaza spokoju. Według specjalistów, ryzyko zamachu terrorystycznego u nas jest niewielkie.  Polacy zaczynają doceniać ten fakt i z tego powodu wybierają właśnie Bałtyk, jako miejsce wakacji. Tę sytuację zaczynają doceniać także turyści zza granicy i coraz liczniej spędzają wakacje na Bałtykiem. Dużą grupę naszych gości stanowią klienci z Europy Zachodniej – mówi z-ca dyrektora hotelu Golden Tulip Residence Międzyzdroje Krzysztof Kraskowski.

Wysoki standard i jakość obsługi

Wbrew powszechnej opinii, Polska baza noclegowa nad morzem reprezentuje coraz wyższy poziom. Pensjonaty i ośrodki rodem z poprzedniej epoki to naprawdę rzadkość. Większość z nich została gruntownie przebudowana i przystosowana do oczekiwań i wymagań turystów w XXI wieku. W ostatnim czasie powstało także wiele nowoczesnych hoteli i pensjonatów spełniających najwyższe standardy, zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i wyposażenia. W tym aspekcie nie mamy się czego wstydzić, można nawet powiedzieć, że mamy powody do dumy. W hotelu Golden Tulip Residence Międzyzdroje goście mają dyspozycji 110 przestronnych pokoi i apartamentów luksusowo wyposażonych. W największym o powierzchni 82m² znajdą pokój dzienny z rozkładaną sofą, stół jadalny, telewizor LCD i zestaw stereo. Na dodatek apartament posiada dwie oddzielne sypialnie z dwoma podwójnymi łóżkami, dwie łazienki, aneks kuchenny i przestronny balkon. W Polsce większość hoteli i ośrodków SPA to kompletnie nowe obiekty, budowane według najnowszych standardów. W Europie większość hoteli to obiekty stare, tylko niektóre zostały lekko zmodernizowane. Klienci nad Bałtykiem mogą liczyć na wszystkie atrakcje, które znajdą w ofercie ośrodków z całego świata. Nasze pensjonaty pod względem komfortu mogą konkurować z najlepszymi obiektami „pięciogwiazdkowymi” na świecie. A na dodatek turyści mogą liczyć na najwyższy poziom obsługi. Właściciele hoteli są coraz bardziej elastyczni, starają się spełniać wszystkie zachcianki swoich gości.

Cena i jeszcze raz cena

Wysoki kurs walut i sytuacja ekonomiczna na świecie sprawiły, że wakacje w Polsce po pod względem ekonomicznym znowu stały się bardzo atrakcyjne. Wbrew obiegowej opinii, rodzinne wczasy w Polsce, choćby we wspominanym hotelu Golden Tulip Residence Międzyzdroje są tańsze, niż wyjazd do Egiptu czy Turcji. Z powodu ceny, wczasy nad Bałtykiem zaczynają doceniać także rodziny z dziećmi. To tutaj znajdą warunki sprzyjające wypoczynkowi ze swoimi maluchami. Cena to jeden z ważniejszych elementów, brany pod uwagę podczas planowania urlopu.  Im wcześniej zarezerwujemy pokój w hotelu, tym lepsze warunki uda nam się wynegocjować. Jednak trzeba się spieszyć, bo jak wskazują eksperci, rok 2017 pod względem ilości turystów nad Bałtykiem może być rekordowy.

Cudze chwalicie, swego nie znacie…

W ostatnim czasie coraz więcej osób zaczyna także doceniać polskie plaże. Wbrew potocznej opinii, plaże nad Bałtykiem należą do najpiękniejszych na świecie. Są równie szerokie, jak urokliwe. Czysty piasek, nie odbiega zbytnio od tego, który turyści mogą spotkać na Karaibach. Międzyzdroje stale sytuują się na czołowych pozycjach we wszystkich rankingach, oceniających jakość plaż w Europie. Także pod względem pogody sytuacji nie wygląda tak źle, jak się powszechnie wskazuje. Turyści, którzy w ostatnich latach wybrali Bałtyk, mieli sprzyjające warunki do wypoczynku. Słońce było ich sprzymierzeńcem.

Podsumowanie

Kto chce komfortowo i bezpiecznie wypocząć latem, powinien zainteresować się ofertą hoteli i pensjonatów nad polskim morzem. A ta jest bardzo szeroka, zapewne każdy znajdzie dla siebie ofertę dostosowaną do własnych możliwości finansowych i potrzeb. Trzeb się tylko spieszyć z rezerwację, hotele mają jeszcze pojedyncze pokoje w dobrych cenach.

Previous ZATRZYMANY ZA DOMOWĄ UPRAWĘ MARIHUANY
Next PRZEDWAKACYJNA IMPREZA DLA DZIECI NAD JEZIOREM POD POZNANIEM

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Poznańska lekarka leci do Nepalu pomagać chorym. Pomóż w akcji!

Lekarka pracująca w Szpitalu Miejskim im. Józefa Strusia w Poznaniu wiosną wyrusza do Katmandu pomagać chorym i zdobywać doświadczenie u boku medycznych autorytetów. To doświadczenie Anna ma nadzieję wykorzystywać w

Life&Style 0 Comments

Torbiel Bakera – objawy i leczenie ortopeda w Sports Medic Wrocław tłumaczy schorzenie

Torbiel Bakera, również nazywana obrzękiem Bakera lub guzem poprzecznym łokciowym, jest czynnościową chorobą stawu kolanowego wyróżnianą w dziedzinie ortopeda Wrocław. Choroba ta powoduje wzrost ciśnienia w dole podkolanowym co prowadzi

Life&Style 0 Comments

Modne stroje kąpielowe na lato 2022

Podczas wakacji jednym z ważnych ubrań każdej kobiety jest strój kąpielowy. Jak wiadomo moda zmienia się nieustannie. Jaki zatem strój kąpielowy warto kupić sobie na wakacje 2022? Na co zwrócić

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź