IV Kongres Kobiet w Koninie już 21 maja

IV Kongres Kobiet w Koninie już 21 maja

3 panele dyskusyjne poruszające sprawy ważne dla kobiet, badania mammograficzne, akcja „Daj włos”, to tylko niektóre wydarzenia zaplanowane na 21 maja, w których warto wziąć udział. Organizatorki zachęcają do zgłaszania swojego uczestnictwa na stronie internetowej Konińskiego Kongresu Kobiet. Kto zawita tym razem na Konińskim Kongresie?

W tegorocznej edycji, Kongres będzie gościł m.in. Monikę Płatek – profesorkę prawa karnego, Renatę Dancewicz – aktorkę i Martę Abramowicz – pisarkę oraz działaczkę na rzecz LGB.  Uczestniczki paneli będą mogły dowiedzieć się „Jak rozmawiać z dziećmi o TYCH SPRAWACH”, ponadto tematami rozmów będą: „Alimenty nie prezenty” i „Imigrant, żyd, gej- kogo tak naprawdę się boimy”.

Kongres rozpoczyna się o godz. 9:00 rejestracją uczestniczek i będzie trwał do 16:45.  Kobiety powita Ewa Jeżak, Prezeska Stowarzyszenia Koniński Kongres Kobiet, Józef Nowicki, Prezydent Konina oraz Stanisław Bielik, Starosta Koniński.

Obok głównej imprezy trwać będą ciekawe wydarzenia towarzyszące. Jak informuje konin.naszemiasto.pl, panie będą mogły skorzystać z oferty Parku Kobiet, a w nim: z Kącika Malucha, Strefy NGO’sów i profilaktyki zdrowotnej (mammografia dla kobiet od 40 roku życia, akcja Daj Włos, badania tarczycy).

Kongres Kobiet jest społeczną inicjatywą, zrzeszającą osoby indywidualne, organizacje pozarządowe, przedstawicielki biznesu, polityki, świata nauki, sztuki, dziennikarstwa, związków zawodowych, związków pracodawców oraz wiele innych. Kongres skupia kobiety z całej Polski, o różnych poglądach, wywodzące się z różnych środowisk. Nie jest związany z żadną instytucją ani z żadną partią polityczną.

Previous Ochrona wnętrz przed słońcem. Rolety, żaluzje, markizy - co wybrać?
Next Startuje 37. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca Konin 2016

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Jak można pomóc alkoholikowi?

Jest to poważny problem. Może dotyczyć nie tylko osoby bezpośrednio nim dotkniętej, ale także jej otoczenia. Alkoholik może bagatelizować problem, nie dostrzegać jego powagi i wierzyć, że cały świat jest

Leszno 0 Comments

POLICYJNE ZABEZPIECZENIE ZAWODÓW ŻUŻLOWYCH

Ponad 120 policjantów z Leszna, Poznania, Kościana i Rawicza zabezpieczało mecz ekstraligi żużlowej pomiędzy drużynami Fogo Unia Leszno, a Falubaz Zielona Góra. 30 kwietnia br. na leszczyński stadion im. Alfreda

Wiadomości 0 Comments

NAJLEPSZY WIELKOPOLSKI „PATROL ROKU 2017” JUŻ WYBRANY!

Mundurowi z Poznania i Ostrowa Wielkopolskiego to najlepsi policjanci służby patrolowej w Wielkopolsce! Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich XXIV Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2017” – o

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź