ARESZT ZA SPRZEDAŻ NARKOTYKÓW MAŁOLETNIEMU

ARESZT ZA SPRZEDAŻ NARKOTYKÓW MAŁOLETNIEMU

Funkcjonariusze z Łobżenicy i Wyrzyska prowadzili wspólne działania, które doprowadziły ich do dealera narkotykowego. 23-latek posiadał i sprzedawał narkotyki 16-latkowi. Na podstawie zgromadzonego przez policjantów materiału dowodowego, sąd aresztował go na 3 miesiące. Mężczyźnie grozi nie mniej niż 3 lata więzienia.

17 lutego br. Sąd Rejonowy w Złotowie aresztował na 3 miesiące handlarza narkotyków. Na ślad dealera trafili policjanci z Posterunku Policji w Łobżenicy wraz z funkcjonariuszami z Wyrzyska.

Na podstawie prowadzonej wspólnie pracy operacyjnej policjanci ustalili, że 23-letni mieszkaniec gminy Łobżenica sprzedaje narkotyki 16-latkowi, mieszkańcowi tej samej gminy. Ponadto według informacji uzyskanych przez współpracujące jednostki, dystrybutor nielegalnych używek miał posiadać na terenie swojej posesji niedozwolone substancje.

Funkcjonariusze przeszukali pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze 23-latka, gdzie odkryli gram metamfetaminy i około 25 gramów amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Zebrany przez śledczych z Łobżenicy materiał dowodowy potwierdził, że mężczyzna wielokrotnie na przestrzeni kilku miesięcy sprzedawał marihuanę małoletniemu koledze. Dealer usłyszał od policjantów łącznie pięć zarzutów, w tym posiadania i udzielania narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej osobie małoletniej.

Na wniosek śledczych i złotowskiej prokuratury, sąd aresztował 23-latka na okres 3 m-cy.

Mężczyźnie grozi wieloletnie więzienie, gdyż udzielanie narkotyków osobie małoletniej w celu osiągnięcia korzyści majątkowej to zbrodnia zagrożona karą pozbawienia wolności od 3 do 10 lat. Wcześniej był już karany za przestępstwa kryminalne.

Previous ZUCHWAŁY ZŁODZIEJ PALIWA ZATRZYMANY
Next Poznań - w czasie smogu komunikacja miejska za darmo

Może to Ci się spodoba

Wielkopolska na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ODZYSKALI SKRADZIONE AUTO ZA BLISKO 300 TYSIĘCY ZŁOTYCH

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej w Koninie zatrzymali do kontroli samochód marki Toyota Land Cruiser, którą podróżował 37-letni obywatel Estonii. Już na pierwszy rzut oka dokumenty, które

Kalisz 0 Comments

Kalisz – CBŚP: Biznesmen zgodził się na haracz, szantażyści zażądali 10 razy więcej

O tym, że zgoda na zapłatę haraczu to tylko początek lawiny żądań, przekonał się biznesmen z Kalisza. Do przedsiębiorcy zgłosiła się kobieta, która chciała przeprowadzić rozmowę biznesową. Podczas spotkania nagle

Wielkopolska na Sygnale 0 Comments

DWA ZARZUTY I ARESZT ZA NAPAD NA TAKSÓWKARZA

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 22-latek z Gniezna. Prokuratura zarzuca mu, że we wtorek nad ranem napadł na jednego z miejscowych taksówkarzy, ranił go nożem powodując powierzchowną ranę o

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź