Policja poszukuje 21-latki z Poznania

Policja poszukuje 21-latki z Poznania

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań-Grunwald prowadzą czynności poszukiwawcze za zaginioną 21-letnią Michaelle Pawelczyk. Osoby posiadające informacje na temat jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Poznania poszukują 21-letniej Michaelle Pawelczyk. Zaginiona w dniu 12.06.2016 r. opuściła miejsce zamieszkania pozostawiając w mieszkaniu rzeczy osobiste.

Rysopis zaginionej:

  • wzrost ok 168 cm
  • szczupła budowa ciała ok 50 kg
  • uszy normalne
  • włosy ciemne, krótkie
  • brak górnego uzębienia

mp

Poszukiwana do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby, które rozpoznają zaginioną bądź posiadają informacje dotyczące jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KP Poznań Grunwald pod nr tel: 61-84-121-36 lub dyż. KP P-ń Grunwald tel: 61-84-121-11.

 

Źródło: wielkopolska.policja.gov

Previous Poznań - w Arenie odbyły się I Targi Kolekcjonerskie
Next Muzyczny projekt kaliszan - Znajdź mnie, zagraj na mnie

Może to Ci się spodoba

OKRADLI SWOJEGO PRACODAWCĘ NA PRAWIE 270 TYS. ZŁ

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego KPP w Pile zatrzymali 7 osób mających związek z kradzieżą mienia znacznej wartości z terenu jednego z pilskich przedsiębiorstw. Jeden z głównych sprawców trafił na 3

Wiadomości 0 Comments

Poznań – zbliża się Światowy Kongres Politologów

24. Światowy Kongres Politologów rozpocznie się już w najbliższy weekend. W naszej części Europy tego rodzaju spotkanie organizowane jest po raz pierwszy. – Bardzo nam zależy na takich prestiżowych kongresach.

Wielkopolska 0 Comments

Radni Sejmiku Wielkopolskiego przyjęli stanowisko ws. wyroków TK

Na wczorajszej Sesji Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, radni przyjęli stanowisko w sprawie stosowania się organów Województwa Wielkopolskiego do orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego, zarówno ogłoszonych, jak i tych, które nie są ogłoszone w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź