POLICJANCI NA XI SPŁYWIE TWARDZIELI RZEKĄ PROSNĄ

POLICJANCI NA XI SPŁYWIE TWARDZIELI RZEKĄ PROSNĄ

43 uczestników wzięło udział w XI Spływie Twardzieli Rzeką Prosną im. Jana Pasia. Wśród nich było dwóch funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, którzy w trudnych warunkach pogodowych zdecydowali się zmierzyć z własnymi słabościami. Asp.sztab. Marek Hadrych oraz sierż.sztab. Piotr Tann jako pierwsi dopłynęli na linię mety.

11 marca br. kilka minut po godzinie 11:00 uczestnicy „spływu twardzieli” weszli do rzeki Prosny w rejonie mostu kolejowego w Piwonicach. Na starcie zameldowali się zawodnicy z całej Polski, którzy chcieli zmierzyć się nie tylko z naturą, ale także z własnymi słabościami. Najmłodszy z uczestników miał 14 lat, najstarszy blisko 60. Co roku w zawodach uczestniczą również kobiety, w tym roku w spływie uczestniczyły cztery panie. Oczywiście wśród prawdziwych twardzieli nie mogło zabraknąć kaliskich funkcjonariuszy. Komendę Miejską Policji w Kaliszu reprezentowali asp.sztab. Marek Hadrych oraz sierż.sztab. Piotr Tann.

Amatorzy nurkowania mieli do pokonania blisko czterokilometrowy odcinek, lodowatej o tej porze roku rzeki, ubrani jedynie w tzw. mokre skafandry, które tylko częściowo chroniły ich przed zimną wodą. Linia mety została wyznaczona przy kaliskim teatrze, gdzie na uczestników imprezy czekali kibice oraz ciepły posiłek.

Najszybciej trasę XI Spływu Twardzieli Rzeką Prosną im. Jana Pasia pokonał asp.sztab. Marek Hadrych, tuż za nim na linii mety zameldował się sierż.sztab. Piotr Tann. Jednak nie miejsce było tu najważniejsze, sukcesem był sam fakt ukończenia trasy i pokonania własnych słabości i barier.

Warto podkreślić, że obaj kaliscy funkcjonariusze w 2006 roku uczestniczyli w I Spływie Twardzieli Rzeką Prosną. Wtedy w imprezie wystartowało zaledwie 12 śmiałków.

Previous "BĄDŹ BEZPIECZNA"
Next ZATRZYMANY ZA FAŁSZOWANIE RECEPT

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Jakie odszkodowanie ci się należy od sprawcy wypadku?

Nie wszystkich wypadków da się uniknąć dzięki ostrożnej jeździe. Jakie świadczenia przysługują poszkodowanym? Lista nie kończy się na zwrocie kosztów leczenia i odszkodowaniu za uszkodzony pojazd. Stworzyliśmy kompleksowy przewodnik dla

Poznań 0 Comments

Poznań – zbliża się Światowy Kongres Politologów

24. Światowy Kongres Politologów rozpocznie się już w najbliższy weekend. W naszej części Europy tego rodzaju spotkanie organizowane jest po raz pierwszy. – Bardzo nam zależy na takich prestiżowych kongresach.

Wiadomości 0 Comments

NIEZDARNY ZŁODZIEJ

Policjanci Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego z kaliskiej komendy, zatrzymali 33-latka podejrzanego o kradzież. Mężczyzna w jednym ze sklepów obuwniczych ukradł cztery prawe buty. Kiedy zorientował się jaki błąd popełnił wyrzucił łup do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź