Poznań – strzelał z wiatrówki do samochodów [aktualizacja]

Poznań – strzelał z wiatrówki do samochodów [aktualizacja]

Policjanci z Poznania publikują wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z uszkodzeniami 28 pojazdów zaparkowanych wzdłuż ulic Jasna Rola, Bolka, Naramowicka i na os. Kosmonautów w Poznaniu. Do aktów wandalizmu doszło w wieczorami 7 i 10 lipca br. Dla osoby, która przyczyni się do zatrzymania sprawcy, Komendant Miejski Policji w Poznaniu przewidział nagrodę finansową.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ wyjaśniają okoliczności zdarzeń, do których doszło wieczorami 7 oraz 10 lipca br. Wówczas niezidentyfikowany mężczyzna poruszający się rowerem uszkodził szyby w pojazdach zaparkowanych wzdłuż ulic Jasna Rola, Bolka, Naramowicka i na os. Kosmonautów w Poznaniu. Ponadto mundurowi ustalili, że sprawca prawdopodobnie strzelał do zaparkowanych samochodów z wiatrówki. Policjanci odnotowali łącznie uszkodzenia 28 pojazdów.

poszukiwany-rowerzysta

Poszukiwany przez policjantów mężczyzna, mogący mieć związek ze sprawą, ma ok. 30-40 lat i 180 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, ma jasne, blond włosy i charakterystyczne zakola. Poruszał się rowerem koloru ciemnego.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informację o tych zdarzeniach prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Północ.  Można się zgłaszać osobiście na osiedlu Jana III Sobieskiego 115 w Poznaniu lub telefonicznie pod całodobowymi numerami: 61-841-46-11, 997.

 

Aktualizacja:

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ po informacjach od mieszkańców z poznańskiego Piątkowa, 11 lipca wieczorem, zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który był poszukiwany w związku z uszkodzeniami 28 pojazdów. Obecnie trwają z zatrzymanym czynności.

 

Źródło: wielkopolska.policja.gov.pl

Previous Dużo, smacznie, w dobrym stylu – Cacao Republika
Next Blue Express przemknął przez Wielkopolskę

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Tomasz Lewandowski nowym wiceprezydentem Poznania

Tomasz Lewandowski obejmie stanowisko Zastępcy Prezydenta Miasta Poznania od 1 sierpnia. Obecnie urzędujący wiceprezydent – Arkadiusz Stasica będzie nadal pracował na rzecz miasta, zajmie się polityką mieszkaniową działając w zarządzie

Poznań 0 Comments

Społeczne ogrody w Poznaniu

Dolna Wida, Łazienna, Srafitek, Garbary/Małe Garbary to ulice proponowane jako miejsca, gdzie mają powstać społeczne ogrody. Takie ogrody cieszą już mieszkańców innych miast, np. Gorzowa Wielkopolskiego, czy Bydgoszczy. Są to

FUNKCJONARIUSZ KRZYSZTOF MROZEK MISTRZEM POLSKI W BRAZYLIJSKIM JU JITSU

Policjant KPP w Pile Krzysztof Mrozek zajął I miejsce w VII Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Ju Jitsu No Gi w kategorii Masters białych pasów w wadze 79,5 kg. Funkcjonariusz z

1 Comment

  1. Michał
    22 sierpnia, 09:11 Reply
    Przez takich debili prawdziwi miłośnicy strzelectwa pneumatycznego cierpią.. Jeszcze trochę i będzie limit do 7 J albo obowiązek rejestracji.

Zostaw odpowiedź