Tragiczny wypadek pod Lesznem

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj ok. godz. 18:00 na Drodze Krajowej nr 5 w okolicach miejscowościami Klonówiec, gm. Lipno.

Z pojazdem ciężarowym Renaulut Premium zderzyły się dwa samochody osobowe: Renault Laguna oraz Dacia Daster. W wypadku zginął 25 – letni kierowca osobowego Renault. Pozostałe poszkodowane osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Jak wstępnie ustaliła Policja, jadąca od strony Leszna osobówka Reanult Laguna zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z ciężarówką Renault Premium. Laguna uderzyła też w jadącą od strony Leszna Dacię, która została zepchnięta do rowu.

Droga była zablokowana przez kilka godzin.

 

Fotografie: psp.wlkp

Previous Startuje "Lubię to! Leszno" - do wygrania sporo nagród
Next Swarzędz - Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie tragicznego wypadku na terenie ETC Swarzędz

Może to Ci się spodoba

Wielkopolska na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZATRZYMALI FAŁSZYWEGO MECHANIKA

Policjanci z Poznania zatrzymali 2 osoby, które są podejrzewane o wyłudzenia pieniędzy metodą „na mechanika”. Celowo uszkadzali samochody, a następnie oferowali pomoc w usunięciu usterki. Teraz mogą trafić do więzienia

Wiadomości 0 Comments

KOMENDANT PODZIĘKOWAŁ DZIECIOM ZA WZOROWĄ POSTAWĘ

Komendant Miejski Policji w Poznaniu mł. insp. Maciej Nestoruk spotkał się z dziećmi, które znalazły znaczną sumą pieniędzy i bez wahania całą gotówkę przekazały Policji. Podczas uroczystości zorganizowanej w szkole

Wiadomości 0 Comments

Konsoleta fryzjerska – niezbędny element wyposażenia każdego salonu fryzjerskiego

Czasami konsoleta fryzjerska nazywana jest również konsolą. Odnosi się to do mebli, które są specjalnie zaprojektowane dla zakładów fryzjerskich. Konsola fryzjerska składa się z lustra, półki, lub półki z szafkami.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź