Usuwanie AdBlue to sposób, który rozwiąże Twój problem z AdBlue.

Usuwanie AdBlue to sposób, który rozwiąże Twój problem z AdBlue.

Usuwanie AdBlue to jedyny skuteczny sposób na trwałe pozbycie się problemu z AdBlue. Jest to relatywnie najtańsza opcja, ale zarazem jedyna, która daje gwarancje i zapewnienia co do permanentnego rozwiązania problemu. Usterka z AdBlue jest na tyle problematyczna, że wszelkie próby klasycznej naprawy, regeneracji części, a nawet zakupu nowych wcale nie dają zapewnienia, że usterka nigdy więcej nie powróci!

Na czym polega usuwanie AdBlue?

Usuwanie AdBue to de facto modyfikacja sterownika pojazdu, który uległ usterce w zakresie układu oczyszczania spalin i w praktyce jest to jedyna godna uwagi opcja. Wszystkie inne i pozostałe warianty stanowią wyłącznie ryzyko zbędnego wydatku i niestety, ale ponownego stresu. Modyfikowane są sekcje odpowiedzialne za obieg mocznika i pracę pompy, czujników NOX i tym podobnych elementów.

Problem z AdBlue występuje najczęściej w pojazdach marki Peugeot, Citroen, Mazda, Audi, BMW, Mercedes, VW, Iveco, Doosan, MAN i Linde.

Niestety, ale problem z AdBlue dotyczy wielu producentów. I nie ma tu żadnej reguł. Psuje się zarówno BMW, Mercedes jak i Peugeot. Dlatego też awaria nie wybiera, bo usterka dotyczy zarówno klasowych producentów z segmentu premium jak i pozostałych. Należy więc liczyć się z tym, że koszt naprawy będzie też wiązał się z klasą samego pojazdu, co wcale nie jest dobrą informacją.

Usunięcie AdBlue i problem z głowy!

Usunięcie AdBlue to jedyny właściwy kierunek. Decydując się na takie rozwiązanie, absolutnie niczym nie ryzykujesz w przeciwieństwie do prób klasycznego pozbycia się awarii. Rozwiązanie to rekomendowane jest dla wszystkich pojazdów, bez względu na markę. Mało tego, po wykonaniu zabiegu programowego wyłączenia AdBlue zyskujesz dodatkowe korzyści, bo już nie będzie konieczności tankowania mocznika.

Previous Jaka jest szybka i skuteczna metoda nauki języka koreańskiego?
Next 3 proste kroki do zarabiania, łatwiejsze niż zamawianie Ubera

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Tomasz Lewandowski nowym wiceprezydentem Poznania

Tomasz Lewandowski obejmie stanowisko Zastępcy Prezydenta Miasta Poznania od 1 sierpnia. Obecnie urzędujący wiceprezydent – Arkadiusz Stasica będzie nadal pracował na rzecz miasta, zajmie się polityką mieszkaniową działając w zarządzie

Wiadomości 0 Comments

Powidz – święto 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego

1 czerwca lotnicy z Powidza obchodzili święto 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego. Z tej okazji oraz z okazji Dnia Dziecka, Wojsko zorganizowało Dzień Otwarty Koszar. W samo południe odbyła się uroczysta

Gniezno 0 Comments

Gnieźnieńscy chirurdzy stracą pracę?

Chirurdzy zatrudnieni w szpitalu w Gnieźnie obawiają się, że utracą pracę. Powodem jest ogłoszony niedawno przez dyrektora szpitala konkurs na świadczenia chirurgiczne. Jako jedyna przystąpiła do niego firma Sowmed. Przypomnijmy,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź