Usuwanie AdBlue to sposób, który rozwiąże Twój problem z AdBlue.

Usuwanie AdBlue to sposób, który rozwiąże Twój problem z AdBlue.

Usuwanie AdBlue to jedyny skuteczny sposób na trwałe pozbycie się problemu z AdBlue. Jest to relatywnie najtańsza opcja, ale zarazem jedyna, która daje gwarancje i zapewnienia co do permanentnego rozwiązania problemu. Usterka z AdBlue jest na tyle problematyczna, że wszelkie próby klasycznej naprawy, regeneracji części, a nawet zakupu nowych wcale nie dają zapewnienia, że usterka nigdy więcej nie powróci!

Na czym polega usuwanie AdBlue?

Usuwanie AdBue to de facto modyfikacja sterownika pojazdu, który uległ usterce w zakresie układu oczyszczania spalin i w praktyce jest to jedyna godna uwagi opcja. Wszystkie inne i pozostałe warianty stanowią wyłącznie ryzyko zbędnego wydatku i niestety, ale ponownego stresu. Modyfikowane są sekcje odpowiedzialne za obieg mocznika i pracę pompy, czujników NOX i tym podobnych elementów.

Problem z AdBlue występuje najczęściej w pojazdach marki Peugeot, Citroen, Mazda, Audi, BMW, Mercedes, VW, Iveco, Doosan, MAN i Linde.

Niestety, ale problem z AdBlue dotyczy wielu producentów. I nie ma tu żadnej reguł. Psuje się zarówno BMW, Mercedes jak i Peugeot. Dlatego też awaria nie wybiera, bo usterka dotyczy zarówno klasowych producentów z segmentu premium jak i pozostałych. Należy więc liczyć się z tym, że koszt naprawy będzie też wiązał się z klasą samego pojazdu, co wcale nie jest dobrą informacją.

Usunięcie AdBlue i problem z głowy!

Usunięcie AdBlue to jedyny właściwy kierunek. Decydując się na takie rozwiązanie, absolutnie niczym nie ryzykujesz w przeciwieństwie do prób klasycznego pozbycia się awarii. Rozwiązanie to rekomendowane jest dla wszystkich pojazdów, bez względu na markę. Mało tego, po wykonaniu zabiegu programowego wyłączenia AdBlue zyskujesz dodatkowe korzyści, bo już nie będzie konieczności tankowania mocznika.

Previous Jaka jest szybka i skuteczna metoda nauki języka koreańskiego?
Next 3 proste kroki do zarabiania, łatwiejsze niż zamawianie Ubera

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Startuje „Lubię to! Leszno” – do wygrania sporo nagród

W piątek 1 lipca Miasto Leszno rozpoczyna III edycję akcji „Lubię to! Leszno”. Po raz kolejny mieszkańcy Leszna mogą wziąć udział w zabawie, w której do wygrania jest wiele odlotowych

Poznań 0 Comments

Poznań – pożar w gospodzie Młyńskie Koło

Dziś około godz. 10:00 zauważono gęsty dym wydobywający się z dachu restauracji. Całkowicie drewniana konstrukcja budynku była przyczyną bardzo szybkiego rozprzestrzeniania się ognia. Mimo, że do akcji włączyło się 17

Wiadomości 0 Comments

KOLEJNA ESKORTA RODZĄCEJ KOBIETY

Poznański policjant – przewodnik psa służbowego pomógł rodzącej kobiecie błyskawiczne dotrzeć do szpitala. To już kolejna tego typu sytuacja w ostatnim czasie. Do zdarzenia doszło 16 maja br. około godz.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź