W Warcie odnaleziono ciało kobiety, prawdopodobnie to Ewa Tylman
W Warcie, w Czerwonaku pod Poznaniem odnaleziono ciało kobiety. Prawdopodobnie jest to poszukiwana od 9 miesięcy Ewa Tylman.
Zgadza się wzrost, kolor włosów, a jak na konferencji prasowej przekazał prokurator Łukasz Biela o tym, że jest to Ewa Tylman mogą świadczyć również znalezione przy ciele przedmioty osobiste – Odzienie, które znajdowało się na ciele tej osoby, odpowiada tej odzieży, w którą była ubrana Ewa Tylman w dniu zaginięcia. Mało tego, ujawniono kartę płatniczą w odzieży denatki, która została wystawiona na jej nazwisko – mówił prokurator. Ze względu na bardzo długi okres przebywania ciała w wodzie, do pełnej identyfikacji potrzebne będą specjalistyczne badania.
Przeprowadzona sekcja zwłok nie przyniosła odpowiedzi na pytanie, jaka była przyczyna śmierci kobiety. Ta kwestia jest istotna ze względu na rodzaj zarzutów stawianych Adamowi Z. Mężczyźnie, w grudniu 2015 r. postawiono zarzut zabójstwa z zamiarem ewentualnym.
Może to Ci się spodoba
Boże Ciało w miastach Wielkopolski
Święto Bożego Ciała dobiega końca. Jak co roku, w uroczystościach wzięły udział tłumy wiernych. Największe procesje przeszły głównymi ulicami miast, ale ten dzień Wielkopolanie niezwykle licznie celebrowali także podczas mszy
Leszno – jakie zmiany czekają uczniów od września
W minionym tygodniu odbyło się posiedzenie Komisji Edukacji Rady Miejskiej, na której wiceprezydent Piotr Jóźwiak przedstawiał plany zmian w leszczyńskiej oświacie. Zmiany są odpowiedzią na rządową reformę oświaty, uwzględniają też
WYPADKI Z UDZIAŁEM MOTOCYKLISTÓW
Do dwóch wypadków z udziałem kierowców jednośladów doszło w pierwszy weekend kwietnia na drogach powiatu kaliskiego. Niestety, jeden z nich okazał się tragiczny w skutkach. Kaliscy policjanci pod nadzorem prokuratury
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!