Wyjątkowa oferta AMG Driving Academy: AMG LADY-Traning

Co piąty nabywca osobowego Mercedesa jest Klientką, w segmencie aut kompaktowych panie stanowią już ok. 35% Klientów. Wg badań kobiety wpływają na 80% decyzji zakupowych, powodują mniej wypadków na każde przejechane 100 km, lubią też pojazdy z mocniejszym napędem. Dlatego też szkoła jazdy AMG Driving Academy wprowadza nowy, ekskluzywny program imprez adresowany wyłącznie dla kobiet – AMG LADY-Training – niepowtarzalna okazja przetestowania najmocniejszych maszyn ze stajni Mercedes-AMG. AMG LADY-Training to połączenie szkolenia z zakresu doskonalenia techniki bezpiecznej jazdy z wypoczynkiem w zaciszu malowniczo położonego hotelu i zabiegami pielęgnacyjnymi w spa.

Samochody Mercedes-AMG to specyficzna stajnia Mercedesa. Najmniejszy model z tego zacnego grona, czyli Klasa A 45 AMG ma dwulitrowy silnik benzynowy, turbodoładowanego potworka o mocy 381 KM. Najsilniejszy silnik w modelu CLS 63 AMG S z V8 oferuje moc 585 KM. Wykorzystywanie ich możliwości wymaga odpowiedniej techniki jazdy – umiejętności, które każdy, nawet najlepszy kierowca, powinien zdobyć – i to w bezpiecznych warunkach.

Utarło się, że tory wyścigowe, ofensywny styl jazdy i mocne samochody to typowo męska domena. W Polsce dynamicznie rośnie jednak grupa świadomych kierowców-kobiet, którym nie wystarczy zwykłe szkolenie nauki jazdy, które są zainteresowane motoryzacją, chcą doskonalić swoje umiejętności za kierownicą i po prostu lubią prowadzić.

To właśnie dla nich AMG Driving Academy wprowadza nową ofertę w postaci AMG LADY-Training. To adresowany wyłącznie dla kobiet cykl szkoleń z zakresu bezpiecznej jazdy organizowanych na Torze „Kielce”, połączony z wypoczynkiem w zaciszu komfortowego hotelu Odyssey oraz zabiegami pielęgnacyjnymi w centrum spa. To również wyjątkowa propozycja dla tych pań, które pragną poczuć dawkę adrenaliny, jaką oferują samochody Mercedes-AMG, przetestować pod okiem instruktorów pełnię ich możliwości lub zamienić swojego Mercedesa na mocniejszy model.

She’s Mercedes

Szkolenia z jazdy na torze dla kobiet to element większego projektu pod nazwą „She’s Mercedes”. Obejmuje on trzy główne obszary życia nowoczesnej kobiety: mobilność, edukacja w dziedzinie zarządzania budżetem oraz usługi finansowe. Dzięki nowopowstałej platformie marka Mercedes-Benz może lepiej spełniać oczekiwania kobiet w zakresie dopasowania oferty i komunikacji. Jej centrum stanowi serwis internetowy tworzony przy współudziale kobiet z całego świata, które wzajemnie się inspirują, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami na temat sukcesu zawodowego, życia prywatnego, realizacji pasji i właściwego zbalansowania wszystkich dziedzin życia.

Treningi AMG LADY-Training przeznaczone wyłącznie dla grupy kobiecej, pozwalają na realizowanie celów szkoleniowych poprzez zbudowanie atmosfery dostosowanej do oczekiwań pań, ale także stwarzają odpowiednią przestrzeń do podzielenia się emocjami z innymi uczestniczkami.

Więcej informacji na temat inicjatywy She’s Mercedes:
https://www.mercedes-benz.com/en/mercedes-me/inspiration/she/

Dwuczęściowe szkolenie

Szkolenie AMG LADY-Training trwa 1,5 dnia i obejmuje intensywne testy aktualnej gamy modeli Mercedes-AMG, połączone z zajęciami teoretycznymi i praktycznymi pod opieką doświadczonych instruktorów, przeszkolonych w siedzibie AMG w Affalterbach. Program szkoleń uwzględnia ćwiczenia, które pozwalają zweryfikować własne ograniczenia, przesunąć ich granice, zyskać dodatkową pewność siebie za kierownicą i zwiększyć bezpieczeństwo prowadzenia – zarówno na co dzień, jak i w sytuacjach podbramkowych.

Zajęcia odbywają się w niewielkich, 12-osobowych grupach. Po odprawie teoretycznej (informacje na temat właściwej pozycji za kierownicą, pracy rąk, hamowania oraz zasad bezpieczeństwa), przystepują do części praktycznej na torze „Kielce”. W trakcie szkolenia mają okazję poznać bliżej różne modele Mercedes-AMG i odbyć szereg prób praktycznych (m.in. z zakresu technik hamowania z dużych prędkości z jednoczesnym omijaniem przeszkody, opanowania nad- i podsterowności oraz obierania właściwego toru podczas pokonywania zakrętów o zróżnicowanym profilu.) Druga część szkolenia to próby sprawnościowe, w tym dynamiczne przejazdy za instruktorem na dużej pętli z prędkościami dochodzącymi do 180 km/h.

Podczas jazdy uczestniczki pozostają w kontakcie radiowym z instruktorami, którzy udzielają wskazówek na temat operowania kierownicą i pedałami, właściwych punktów hamowania czy optymalnej linii pokonywania zakrętu.

Zwieńczeniem szkoleń jest przejazd C 63 S na fotelu pasażera, z profesjonalnym kierowcą wyścigowym za kierownicą. Prędkości w czasie pokazu dochodzą do 210 km/h, a instruktor wyłącza system ESP. Każda uczestniczka otrzymuje pamiątkowy film z przejazdu.

Łącznie, w trakcie szkolenia uczestniczki będą miały do dyspozycji siedem modeli Mercedes-AMG: A 45 4MATIC Champions Edition, CLA 454MATIC, C 450 Sport, CLS 63 S, AMG GT oraz GT S, a także C 63 S .

Partnerem szkoleń AMG Driving Academy jest firma Dunlop, która dostarcza ogumienie do testowanych samochodów. Każdy z nich został wyposażony w opony Dunlop Sport Maxx RT lub Sport Maxx GT – o jeszcze bardziej sportowych właściwościach.

Pasja i relaks

Elemenem programu dla kobiet jest także czas na relaks, zaplanowany w centrum spa. Do dyspozycji uczestniczek jest szeroka oferta zabiegów pielęgnacyjnych, a także strefa wellness.

AMG LADY-Training: terminy i zapisy

Najbliższe szkolenie w ramach AMG LADY-Training zaplanowane jest na 23-24.06.2016. Szczegółowe terminy szkoleń i dodatkowe informacje dostępne są na stronie http://www.amgacademy.pl/

AMG Driving Academy: program globalny

Szkolenie AMG LADY-Training stanowi przepustkę do udziału w programach dla jeszcze ambitniejszych kierowców – każda z uczestniczek otrzyma certyfikat uprawniający do odbycia bardziej zaawansowanego szkolenia w dowolnym oddziale AMG Driving Academy na świecie. To propozycja dla tych pań, które chcą dalej rozwijać swoje umiejętności prowadzenia samochodu – zarówno pod kątem bezpieczeństwa, jak i jazdy sportowej.

W ofercie globalnego programu AMG Driving Academy znajdują się zarówno imprezy szosowo-turystyczne (AMG Emotion Tours), jak i treningi torowe na 4 poziomach zaawansowania: AMG BASIC Training, AMG ADVANCED Training, AMG-PRO Training i AMG-Masters SLS AMG GT3. Dodatkowo organizowane są osobne szkolenia z jazdy w warunkach zimowych, organizowane między innymi na zamarzniętych jeziorach w Szwecji.

Więcej informacj na temat AMG Driving Academy Global:
http://www.mercedes-amg.com/driving-academy/

Previous Polscy mężczyźni dopiero uczą się, czym jest moda
Next To może się opłacić w 2016 roku

Może to Ci się spodoba

Motoryzacja 0 Comments

KUPNO SAMOCHODU W 5 KROKACH [PORADNIK]

Jest w życiu wiele rzeczy które budzą w nas skrajne emocje. Albo je kochamy, albo nie możemy ich znieść. Jest w życiu wiele rzeczy które budzą w nas skrajne emocje.

Motoryzacja 0 Comments

Seat Toledo -udana synteza elegancji coupé z wszechstronnością kombi

Seat Toledo to bardzo udane auto rodzinne, charakteryzujące się dużą ilością przestrzeni we wnętrzu kabiny, świetnym wyposażeniem i bardzo ciekawą linią nadwozia. Całość uzupełniają sprawdzone, oszczędne i ekologiczne silniki Volkswagena.

Motoryzacja 0 Comments

Volkswagen Samochody Użytkowe dla każdego – historie kierowców

Duże samochody niemieckiego producenta to idealne pojazdy dla firm. Takie modele jak Crafter są niemal dedykowane pod flotę. Niemniej jednak na ulicach, zwłaszcza poza miastem i w okolicy popularnych turystycznych

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź