Kolejki do sklepu Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu

Kolejki do sklepu Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu

Nowo powstały sklep Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród miłośników militariów. Dziś pierwsi klienci ustawiali się w kolejkę już o 4.00 rano.

Olbrzymi popyt na zawartość magazynów wojskowych zaskoczył pracowników sklepu. Mimo braku promocji, chętnych było tak dużo, że nie dla wszystkich wystarczyło towaru. Ostatni kolejkowicze musieli odejść od opustoszałych półek z kwitkiem, a raczej z upominkami na pocieszenie. Pozostaje im cierpliwie czekać na kolejną dostawę.

Sklep ma być czynny w każdy wtorek i czwartek. Jeśli jednak zainteresowanie militariami nie osłabnie, klienci będą mogli go odwiedzać również w piątki.

 

 

fot. amw.com.pl

Previous Rosnówko - tragedia podczas wycinki drzew
Next USŁYSZAŁA ZARZUTY ZA KRADZIEŻ Z WŁAMANIEM

Może to Ci się spodoba

Poznań 0 Comments

Poznań – blisko 100 straganów i weekendowe imprezy na Jarmarku Świętojańskim

W sobotę Prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak przekazał klucze do bram miasta zastępcy prezesa Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu, Antoniemu Odzimkowi. Pierwszy dzień wydarzenia uświetniła obecność reprezentantów poznańskich cechów, członków Bractwa

Poznań 0 Comments

Aerofestival – będą dodatkowe autobusy

MPK informuje, że z okazji odbywającej się w sobotę i niedzielę, 28 i 29 maja 2016 r. na lotnisku Ławica imprezy Aerofestival 2016 uruchomione zostają dodatkowe linie autobusowe: Linia 131

Poznań 0 Comments

Wysokie stężenie pyły PM 10 w Poznaniu

W stolicy i na południu kraju poziom smogu osiągnął stan alarmowy. W Poznaniu stężenie pyłu PM 10 przekroczyło poziom dopuszczalny. Szczególnie niekorzystne wskazania dotyczą okolic stacji pomiaru przy ul. Dąbrowskiego.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź