Volkswagen Samochody Użytkowe dla każdego – historie kierowców

Volkswagen Samochody Użytkowe dla każdego – historie kierowców

Duże samochody niemieckiego producenta to idealne pojazdy dla firm. Takie modele jak Crafter są niemal dedykowane pod flotę. Niemniej jednak na ulicach, zwłaszcza poza miastem i w okolicy popularnych turystycznych miejscowości, można zauważyć więcej jeżdżących po drogach Samochodów Użytkowych, które wyraźnie należą do prywatnych osób. Zastosowanie niemieckich dostawczaków jest bowiem szerokie, o czym opowiadamy w poniższych historiach.

Wycieczka jak z filmów o USA

Volkswagen Amarok to wyjątkowy samochód. Typowych pick-up’ów nie spotyka się często na ulicy, nie znajdują się także w ofercie każdego producenta. Jako pojazd służbowy świetnie sprawuje się w zawodach terenowych, np. dla leśników czy obsługi kolejki górskiej. Jak udowadnia Pan Artur, Amarok to świetny towarzysz długich podróży w nieznane. W dzień, wszystkie rzeczy lądują w tylnej przestrzeni ładunkowej, która okrywana zostaje plandeką, zaś kierowca z osobą towarzyszącą zasiada w wygodnym, obszernym kokpicie. Podczas postoju każdy bagaż jest łatwo dostępny, a piękne punkty widokowe można podziwiać siadając na bagażniku. Romantycznie prawda? Pan Artur z żoną podróżują tak regularnie, przynajmniej raz do roku. Jak mówią, przyczepa albo camper ich nie przekonuje.

A może jednak dom na kółkach

Innego zdania jest Pani Ania. Zawsze marzyła o kamperze z prawdziwego zdarzenia lub przynajmniej przyczepie. Podróżowanie w mobilnej sypialni, kuchni i salonie daje duży komfort, a jednocześnie niezależność. Niestety nie jest też tanie. Volkswagen Samochody Użytkowe wychodzi ze swoją ofertą naprzeciw podróżnikom – model California to prawdziwy dom na kółkach o wymiarach typowego minivana. Dla lubiących jeszcze prostsze rozwiązania, nie ma problemu aby wybrać się na wycieczkę odpowiednio przerobionym Multivanem, a nawet mniejszym Volkswagenem Caddy. Właśnie tak zrobiła Pani Anna. Tylny rząd siedzeń zostawiła w Poznaniu, a wolną przestrzeń zastąpiła materacem i miejscem na podręczny bagaż.

Nowa generacja hippisów

Niemieckiej produkcji Garbus i Bus stały się symbolem lekkiego i spokojnego podejścia do życia. Młodzi ludzie na całym świecie przemierzali nimi setki kilometrów, żeby poczuć zew wolności. Nowe modele Volkswagen Samochody Użytkowe pozwalają odtworzyć ten klimat, oferując w zamian nowy wymiar komfortu i jeszcze więcej możliwości. Dzięki ofercie finansowania PROFIT Lease (o szczegóły warto zapytać w salonie Volkswagen Samochody Użytkowe Centrum Poznań, przy ulicy Wajsówny 9) nie trzeba być biznesmenem aby pozwolić sobie na któryś z modeli w linii marki. Atrakcyjne i elastyczne opłaty dostępne są nie tylko dla pojazdów flotowych – może z nich skorzystać również klient indywidualny.

Spotkajmy się na drodze

Jeśli kochasz podróżować, lubisz być niezależny i jechać przed siebie nie przejmując się niczym, poza benzyną i urlopem – bez wątpienia wpisujesz się w klimat Volkswagena. Mijając w podróży kierowcę podobnego sobie, nie zapomnij go pozdrowić!

Previous ZLIKWIDOWANA PLANTACJA KONOPI INDYJSKICH
Next Kilka słów o tym, jak dbać o wzrok i zdrowie oczu

Może to Ci się spodoba

Motoryzacja 0 Comments

KIA LOTOS RACE 2016 – 3. runda na torze w Poznaniu

Po dwóch zagranicznych występach z rzędu zawodnicy Mistrzostw Polski Kia Picanto będą mieli okazję zaprezentować się przed polską publicznością podczas rundy na Torze Poznań (04-05.06). „Wiadomo, że tu wszyscy chcą

Motoryzacja 0 Comments

KIA LOTOS RACE 2016 – Karol Urbaniak niepokonany

Wyścigowy weekend na poznańskim torze obfitował w sensacyjne wydarzenia. Był Robert Lewandowski za kierownicą Kia Picanto. Było spotkanie dwóch pokoleń – Sławomira Wysmyka, który wrócił na tor po 27-letniej przerwie,

Motoryzacja 0 Comments

Poznań Motor Show 2017 – dziś wielkie otwarcie, a jutro?

Dziś minął pierwszy z czterech dni Poznań Motor Show. Ta wystawa skupia 170 wystawców w 15 pawilonach! Jak zapewniają wystawcy, od jutra zaczyna się prawdziwe święto fanów motoryzacji. Na co

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź