Wyszła z domu 25 czerwca, zaginionej poszukują policjanci

Wyszła z domu 25 czerwca, zaginionej poszukują policjanci

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce poszukują zaginionej 77-letniej Stanisławy Lis. 25 maja br. w godzinach wczesno porannych, kobieta wyszła z domu na terenie osiedla Strzeszyn Grecki w Poznaniu. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które widziały kobietę, bądź posiadają informację o miejscu jej przebywania.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce prowadzą poszukiwania zaginionej 77-letniej Stanisławy Lis. Kobieta 25 maja br. w godzinach wczesno porannych wyszła z domu i do dnia dzisiejszego nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta może znajdować się w złym  stanie psychicznym.

Rysopis zaginionej: bardzo szczupła budowa ciała, wzrost około 158 cm wzrostu, oczy niebieskie, niepełne uzębienie, znak szczególny: odbarwienie skóry na lewym policzku.

LIS zaginiona

Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce. Można dzwonić pod całodobowe numery telefonu: 61-84-122-11, 61-84-122-12 lub 997.

 

Źródło: wielkopolska.policja.gov.pl

Previous Kolejorz pamięta o bohaterach Poznańskiego Czerwca '56
Next Leszczyńskie Centrum Nauki może powstać w wieży ciśnień

Może to Ci się spodoba

Wielkopolska na Sygnale 0 Comments

Zabezpieczono 9 kilogramów narkotyków

Ponad 9 kilogramów zabezpieczonych narkotyków: amfetaminy, marihuany a także kilka tysięcy tabletek ekstazy – to wynik operacji jaką przeprowadzili policjanci z Kępna w ramach zwalczania przestępczości narkotykowej. Zatrzymano dwie osoby.

Wiadomości 0 Comments

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości oraz Dnia Służby Cywilnej policjanci i pracownicy Wielkopolskiej Policji otrzymali awanse, odznaczenia i wyróżnienia. W uroczystej zbiórce, zorganizowanej 10 listopada br. w Iglicy Międzynarodowych Targów

Poznań 0 Comments

Zatrzymani za kradzież sejfu z biżuterią usłyszeli zarzuty

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto zatrzymali trzech mężczyzn. Włamali się oni do pokoju i skradli sejf z zawartością drogocennej biżuterii o wartości ponad 100 tys. złotych. Wszyscy zatrzymani

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!