Sala obsługi paszportów – już wkrótce pod nowym adresem

Sala obsługi paszportów – już wkrótce pod nowym adresem

Sala obsługi paszportów zostanie przeniesiona z Placu Wolności na ul. ks. Jakuba Wujka. Na powierzchni 357 mkw zaplanowano umieszczenie 12 stanowisk obsługi klienta. Ma to być przestrzeń przyjazna osobom niepełnosprawnym.

W nowym lokalu, przy jednym okienku będzie możliwe złożenie wniosku o wydanie paszportu oraz jego odbiór (obecnie odbywa się to w dwóch osobnych salach). Przy tym samym okienku będzie można również zapłacić za paszport kartą płatniczą.

Tak jak obecnie, będzie tu obowiązywał system numerkowy z możliwością rejestracji internetowej.

Urzędnicy zachęcają do internetowej rejestracji wizyt już teraz, zwłaszcza, że spodziewany jest zwiększony ruch w związku z nadchodzącymi feriami zimowymi w naszym województwie.

Przeprowadzka sali obsługi paszportów zaplanowana jest na przełom lutego i marca tego roku.

 

 

Źródło: www.uw.gov.pl

 

Previous Poznań - największy przetarg na zakup tramwajów rozstrzygnięty
Next BUDMA już 7 lutego

Może to Ci się spodoba

Wiadomości

WŁAMYWACZE DOMÓW JEDNORODZINNYCH ZATRZYMANI

Policjanci kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Śremie ustalili i zatrzymali dwóch sprawców włamań do domów jednorodzinnych. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że włamywacze z trzech domów jednorodzinnych ukradli 200 tysięcy

Wielkopolska

POLICJANTKA Z TRZCIANECKIEGO KOMISARIATU NA XV MISTRZOSTWACH POLSKI POLICJANTÓW W MARATONIE

Sierż. sztab. Magdalena Pałys z Komisariatu Policji w Trzciance kolejny raz udowodniła, że sport jest jej olbrzymią pasją. Tym razem podczas XV Mistrzostw Polski Policjantów w Maratonie w Dębnie zajęła

Wiadomości

Poznań – strzelał z wiatrówki do samochodów [aktualizacja]

Policjanci z Poznania publikują wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z uszkodzeniami 28 pojazdów zaparkowanych wzdłuż ulic Jasna Rola, Bolka, Naramowicka i na os. Kosmonautów w Poznaniu. Do aktów wandalizmu doszło