ARESZT ZA POSIADANIE ZNACZNYCH ILOŚCI NARKOTYKÓW

ARESZT ZA POSIADANIE ZNACZNYCH ILOŚCI NARKOTYKÓW

Policjanci zatrzymali młodego mężczyznę posiadającego znaczne ilości narkotyków. 18-letni mieszkaniec Leszna, w piwnicy przynależącej do swojego mieszkania, przechowywał blisko 400 tabletek ekstazy oraz prawie 50 gramów amfetaminy. Sąd Rejonowy w Lesznie na wniosek leszczyńskiej prokuratury aresztował nastolatka na okres 3 miesięcy. Grozi mu do 10 lat więzienia.

4 maja br. policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie ustalili i zatrzymali młodego mężczyznę posiadającego w miejscu zamieszkania znaczne ilości narkotyków. W jego pokoju policjanci znaleźli niewielką ilość suszu roślinnego w postaci marihuany. Jednak podczas przeszukania piwnicy przynależącej do mieszkania zajmowanego przez nastolatka, policjanci znaleźli substancje psychotropowe w postaci 400 tabletek ekstazy oraz 50 gramów amfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Śledczy ogłosili mu zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. 5 maja br. Sąd Rejonowy w Lesznie na wniosek leszczyńskiej prokuratury zastosował wobec 18-latka najsurowszy środek zapobiegawczy i aresztował go na okres trzech miesięcy. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Previous PONAD 200 PORCJI MARIHUANY NIE TRAFI NA RYNEK
Next SZKOLENIE "BEZPIECZNA KOBIETA" ZAKOŃCZONE

Może to Ci się spodoba

Wielkopolska 0 Comments

Słupca – nietypowa akcja strażaków

Wczoraj strażacy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP ze Słupcy uczestniczyli w nietypowej akcji. W jednym z zakładów zasłabła kobieta obsługująca suwnicę na wysokości 8 m. Strażacy, aby udzielić pomocy, użyli

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI PRZYGOTOWYWALI DZIECI DO WAKACJI

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji konińskiej komendy zorganizowali festyn dla uczniów klas Piątych szkół podstawowych w Koninie oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Rychwale. Rozmawiali oczywiście o bezpieczeństwie w czasie

Poznań 0 Comments

Na poznańskiej Malcie dziś rywalizacja smoczych łodzi

Pierwsza część zawodów zakończona. Swoich sił próbowało 50 załóg kajakarzy – amatorów. Przed nami Akademickie Wyścigi Smoczych Łodzi. Zawody amatorów wygrała para z numerem 22, Agnieszka Rynkiewicz i Mateusz Rynkiewicz.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź