DR Construct – Producent Komórek Lokatorskich

DR Construct – Producent Komórek Lokatorskich

Komórki lokatorskie są coraz częściej spotykaną modyfikacją przestrzeni mieszkalnej. Stanowią one bardzo wygodne pomieszczenie magazynowe dla osób posiadających mieszkanie w blokach wielorodzinnych.

Jeśli planujesz uruchomić komórki lokatorskie, firma DR Construct oferuje Ci najlepsze rozwiązania na rynku. Jej zaawansowane technologicznie przestrzenie gospodarcze są trwałe, bezpieczne i estetyczne.

Cechy Komórek Lokatorskich DR Construct

Oferta firmy DR Construct obejmuje dwa rodzaje komórek lokatorskich o różnych wymiarach i układzie ażurowych ścianek. Montaż tych produktów jest szybki, a ścianki są bardzo wytrzymałe, ale jednocześnie designerskie. Estetyka i funkcjonalność to cechy, które wyróżniają komórki lokatorskie DR Construct wśród innych.

Użytkownicy mogą liczyć na dobrą wentylację wewnątrz komórki, co eliminuje ryzyko powstawania wilgoci i chroni przechowywane towary. Niewielka grubość ścianek pozwala na lepsze wykorzystanie przestrzeni i tworzenie bardziej ergonomicznych komórek.

MGW-S

Model MGW-S charakteryzuje się lamelami, których odstępy wynoszą mniej więcej 35 mm. Umożliwia to zachowanie prywatności użytkowników, a także zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz.

MGW-G

Komórki lokatorskie typu MGW-G wykorzystują profile „C” o wymiarach 38×18 mm, które zapewniają trwałość całego układu oraz jego skuteczne zabezpieczenie. Wszystkie elementy są połączone ze sobą za pomocą śrub, które zwiększają wytrzymałość.

Podsumowanie

Komórki lokatorskie DR Construct to estetyczne, wytrzymałe i wygodne w użyciu przestrzenie gospodarcze. Zapewniają one właściwą wentylację wewnątrz i trwałe zabezpieczenie przechowywanych przedmiotów. Skorzystanie z oferty DR Construct pozwoli stworzyć optymalne i ergonomiczne rozwiązania montażowe.

Previous "Zadanie domowe": co trzeba wiedzieć o zdalnym contact center?
Next Proste sposoby na większe bezpieczeństwo w internecie

Może to Ci się spodoba

Leszno 0 Comments

Leszno Air Picnic 2016 – Show, jakiego jeszcze nie było

– Oby tylko pogoda dopisała! – mówi krótko Michał Graczyk, dyrektor Pikniku Szybowcowego Leszno 2016. Impreza nazywana też Leszno Air Picnic w tym roku gwarantuje, że szybowce będą raczej przystawką

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI ZLIKWIDOWALI NIELEGALNA UPRAWĘ KONOPI

Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali 42-letniego mieszkańca gminy Wyrzysk, podejrzanego o uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli 21 doniczek z konopiami w różnym stadium rozwoju. Mężczyźnie grożą 3 lata

Wiadomości 0 Comments

Znaczenie wsparcia prawnego i psychologicznego dla ofiar wypadków

Jeśli doświadczyłeś wypadku, możesz czuć się przytłoczony nie tylko jego fizycznymi, ale i emocjonalnymi konsekwencjami. Proces dochodzenia odszkodowania wydaje się być kolejnym obciążeniem, z którym musisz się zmierzyć. Jednak nie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź