DR Construct – Producent Komórek Lokatorskich

DR Construct – Producent Komórek Lokatorskich

Komórki lokatorskie są coraz częściej spotykaną modyfikacją przestrzeni mieszkalnej. Stanowią one bardzo wygodne pomieszczenie magazynowe dla osób posiadających mieszkanie w blokach wielorodzinnych.

Jeśli planujesz uruchomić komórki lokatorskie, firma DR Construct oferuje Ci najlepsze rozwiązania na rynku. Jej zaawansowane technologicznie przestrzenie gospodarcze są trwałe, bezpieczne i estetyczne.

Cechy Komórek Lokatorskich DR Construct

Oferta firmy DR Construct obejmuje dwa rodzaje komórek lokatorskich o różnych wymiarach i układzie ażurowych ścianek. Montaż tych produktów jest szybki, a ścianki są bardzo wytrzymałe, ale jednocześnie designerskie. Estetyka i funkcjonalność to cechy, które wyróżniają komórki lokatorskie DR Construct wśród innych.

Użytkownicy mogą liczyć na dobrą wentylację wewnątrz komórki, co eliminuje ryzyko powstawania wilgoci i chroni przechowywane towary. Niewielka grubość ścianek pozwala na lepsze wykorzystanie przestrzeni i tworzenie bardziej ergonomicznych komórek.

MGW-S

Model MGW-S charakteryzuje się lamelami, których odstępy wynoszą mniej więcej 35 mm. Umożliwia to zachowanie prywatności użytkowników, a także zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz.

MGW-G

Komórki lokatorskie typu MGW-G wykorzystują profile „C” o wymiarach 38×18 mm, które zapewniają trwałość całego układu oraz jego skuteczne zabezpieczenie. Wszystkie elementy są połączone ze sobą za pomocą śrub, które zwiększają wytrzymałość.

Podsumowanie

Komórki lokatorskie DR Construct to estetyczne, wytrzymałe i wygodne w użyciu przestrzenie gospodarcze. Zapewniają one właściwą wentylację wewnątrz i trwałe zabezpieczenie przechowywanych przedmiotów. Skorzystanie z oferty DR Construct pozwoli stworzyć optymalne i ergonomiczne rozwiązania montażowe.

Previous "Zadanie domowe": co trzeba wiedzieć o zdalnym contact center?
Next Proste sposoby na większe bezpieczeństwo w internecie

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Jak wybrać odpowiedni wzmacniacz słuchawkowy?

Jeśli słuchawki, których używasz do słuchania muzyki, są w stanie zapewnić piękne wrażenia estetyczne, to możliwe jest uzyskanie wspaniałych wrażeń słuchowych. Wbrew zapewnieniom producentów, rzeczywistość nie zawsze jest taka, jak

Wiadomości 0 Comments

Poznań – zbliża się Światowy Kongres Politologów

24. Światowy Kongres Politologów rozpocznie się już w najbliższy weekend. W naszej części Europy tego rodzaju spotkanie organizowane jest po raz pierwszy. – Bardzo nam zależy na takich prestiżowych kongresach.

Wiadomości 0 Comments

Lednica 2016 – o. Jan Góra zawsze obecny

Szacuje się, że na XX Spotkania Młodych Lednica 2000 przyjechało ponad 60 tys. osób. Ojca Jana Górę, który przez lata organizował Spotkania zastąpił w tym roku o. Wojciech Prus oraz

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź