POLICYJNE ZABEZPIECZENIE ZAWODÓW ŻUŻLOWYCH

POLICYJNE ZABEZPIECZENIE ZAWODÓW ŻUŻLOWYCH

Ponad 120 policjantów z Leszna, Poznania, Kościana i Rawicza zabezpieczało mecz ekstraligi żużlowej pomiędzy drużynami Fogo Unia Leszno, a Falubaz Zielona Góra. 30 kwietnia br. na leszczyński stadion im. Alfreda Smoczyka przybyło około 15 tysięcy kibiców leszczyńskich byków i blisko tysiąc przyjezdnych z Zielonej Góry. Funkcjonariusze czuwali nad ich bezpieczeństwem i porządkiem publicznym.

30 kwietnia br. o godz. 16.30 na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbył się pierwszy w tym sezonie mecz ekstraligi żużlowej pomiędzy drużynami Fogo Unia Leszno, a Falubaz Zielona Góra.

Na mecz przybyło około 16 tysięcy kibiców, w tym blisko tysiąc fanów drużyny zielonogórskiej. Kibice gości przyjechali do Leszna indywidualnie oraz trzema autokarami, które w granicach powiatu leszczyńskiego eskortowane były przez policjantów z Leszna, Kościana, Rawicza oraz Poznania. Nad bezpieczeństwem na drogach oraz płynnością przejazdu pojazdów zmierzających w rejon stadionu czuwali funkcjonariusze leszczyńskiej drogówki.

Dodatkowo, wsparcia tak licznej grupie stróżów prawa udzielało sześciu funkcjonariuszy z Ogniwa Konnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. To niecodzienny widok podczas zabezpieczeń meczów żużlowych w Lesznie. Policjanci na koniach poruszali się w rejonie stadionu w celu zapobieżenia niewłaściwym zachowaniom kibicowskim. Wspólnie z Policją tego dnia pracowali funkcjonariusze Straży Miejskiej w Lesznie.

Nad całością policyjnego zabezpieczenia imprezy masowej czuwał Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Lesznie nadkom. Sławomir Glapiak. Kilkugodzinne, wymagające uwagi i skupienia działania policyjne zaowocowały tym, iż nie odnotowano jakichkolwiek zdarzeń z udziałem kibiców obu drużyn.

Previous MUNDUROWI URATOWALI NIEDOSZŁEGO SAMOBÓJCĘ
Next POLICJANCI NA IV POWIATOWYM TURNIEJU GIMNAZJÓW

Może to Ci się spodoba

Wielkopolska 0 Comments

Radni Sejmiku Wielkopolskiego przyjęli stanowisko ws. wyroków TK

Na wczorajszej Sesji Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, radni przyjęli stanowisko w sprawie stosowania się organów Województwa Wielkopolskiego do orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego, zarówno ogłoszonych, jak i tych, które nie są ogłoszone w

Wiadomości 0 Comments

POLICYJNY MISTRZ W KICKBOXINGU

Policjant z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu post. Rafał Sawerwain zdobył Mistrzostwo Polski Służb Mundurowych w kickboxingu. Zawody odbyły się w połowie czerwca br. w podkarpackim Nisku. Spośród 133 zawodników

Wiadomości 0 Comments

Jak wybrać odpowiedni wzmacniacz słuchawkowy?

Jeśli słuchawki, których używasz do słuchania muzyki, są w stanie zapewnić piękne wrażenia estetyczne, to możliwe jest uzyskanie wspaniałych wrażeń słuchowych. Wbrew zapewnieniom producentów, rzeczywistość nie zawsze jest taka, jak

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź