Biegacze świętują Sylwestra nad poznańską Maltą
Dziś w południe biegacze spotkają się nad jeziorem Maltańskim, by wziąć udział w 33 Międzynarodowym Biegu Sylwestrowym im. Ryszarda Burgiela. Kto nie zapisał się w wyznaczonym terminie, a chciałby dołączyć do uczestników, ma taką szansę.
Punktualnie o 12.00 wystartuje pierwsza grupa, która wykona jedno okrążenie jeziora Malta (5,4 km). 5 minut później w dwukrotnie dłuższą trasę (10,8 km) wyruszą kolejni biegacze.
Zapisy na imprezę zakończyły się 27 grudnia, ale organizatorzy zapewniają, że wyjątkowo można będzie zgłosić się jeszcze dziś między 9.30 a 11.30 w sekretariacie zawodów (ośrodek POSIR „Malta”, hangar przy ul. Krańcowej). Opłata startowa wyniesie 90zł.
Może to Ci się spodoba
72. rocznica wyzwolenia Poznania – obchody
19 lutego rozpoczną się obchody 72. rocznicy wyzwolenia Poznania spod okupacji niemieckiej. Plan uroczystości: Niedziela, 19 lutego 2017 r. , Muzeum Uzbrojenia na Cytadeli oraz Polana Robotnicza Od 10:00 do
Poznań – weekendowe zmiany w organizacji ruchu
Najbliższy weekend 18-19 czerwca obfituje w plenerowe wydarzenia kulturalne i sportowe. Z ich powodu w Poznaniu będą obowiązywały zmiany w organizacji ruchu, innymi trasami pojadą też niektóre tramwaje. Niektóre ze
Poznańskie Kaziuki
W Poznaniu odbyły się po raz 24 Kaziuki. Jarmark jest corocznie odwiedzany przez ogromnie rzesze mieszkańców Poznania i nie tylko. Kaziukowa tradycja pochodzi z Wilna i jest podtrzymywana przez Towarzystwo
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!