Florecistki z Poznania mistrzyniami świata
Koniec 2016 r. to dobry czas dla florecistek z Klubu AZS Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W walce o Puchar Świata Juniorek w Lyonie poznańskie zawodniczki potwierdziły swoją świetną formę, zajmując pierwsze miejsca na podium.
W pojedynku o złoto Julia Walczyk pokonała Karin Miyawaki z Japonii z punktacją 15 do 9. Trzecie miejsce zajęła Julia Chrzanowska ex aequo z Janką Toth (Węgry).
Polki sięgnęły też po złoto w turnieju drużynowym. W skład reprezentacji weszły Julia Walczyk i Julia Chrzanowska z Klubu AZS UAM Poznań oraz Renata Tomczak z IKS Leszno i Beata Żurowska z Wrocławian. Finałowy pojedynek z Rosją zakończył się wynikiem 40 do 33.
źródło: www.poznan.pl
Może to Ci się spodoba
Lech Poznań – Przed meczami ligowymi specjalne atrakcje dla najmłodszych
Kolejorz rozpoczął w niedzielę nowy sezon. Dla najmłodszych przygotowano dodatkowe atrakcje w postaci specjalnie utworzonej Strefy Rodzinnej. Przy wejściu od ulicy Bułgarskiej już na stałe czekać będzie morze atrakcji dla
10 kroków by zacząć biegać
Jego cechy charakterystyczne to lekka zadyszka, spocone czoło i szybkie spojrzenia na zegarek. Mówi o rekordach życiowych, startach i podbiegach, strefach tętna, zakresach i innych tematach, co wprowadza zamieszanie w
IV Regaty Smoczych Łodzi w Pile
10 osad z Piły wzięło udział w IV Regatach Smoczych Łodzi, które odbyły się 19 czerwca. Drużyny walczyły o przechodni Puchar Prezydenta Miasta Piły. Puchar trafił w ręce zawodników RADER