Ile kosztuje używany ciągnik rolniczy John Deere? Przegląd dostępnych modeli na Mascus

Ile kosztuje używany ciągnik rolniczy John Deere? Przegląd dostępnych modeli na Mascus

John Deere to jeden z najbardziej cenionych producentów sprzętu rolniczego. Traktory tej amerykańskiej marki cieszą się ogromnym zainteresowaniem na rynku wtórnym. Ile zapłacimy za używany ciągnik tej firmy? Sprawdzamy!

Zakup nowego ciągnika rolniczego to wydatek, na który nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Dobrą alternatywą może być poszukanie traktora na rynku wtórnym. Ceny używanych maszyn rolniczych są kilkukrotnie niższe w porównaniu do cen w salonach. Na rynku wtórnym można znaleźć maszyny w bardzo dobrym stanie technicznym z niewielkim przebiegiem – może wymagać to trochę czasu i wysiłku, ale na pewno się opłaci.

Używane ciągniki rolnicze John Deere – ceny na rynku używanych maszyn rolniczych

To, ile zapłacimy na rynku wtórnym za konkretny model, uzależnione jest od wielu czynników – m.in. od stanu technicznego, przebiegu, roku produkcji, pojemności i mocy silnika, dodatkowego wyposażenia. Różnice między cenami danego modelu mogą wynosić nawet kilkaset tysięcy złotych.

Przyglądamy się cenom używanych ciągników rolniczych John Deere na sprzedaż, które dostępne są w serwisie Mascus. Pod uwagę wzięliśmy 8 najpopularniejszych modeli ciągników rolniczych.

Zakres cenowy dostępnych ciągników rolniczych John Deere na sprzedaż:

  • Ciągnik John Deere 8200 cena: od 120 tys. do 420 tys. zł
  • Ciągnik John Deere 6920 – cena: od 150 tys. do 230 tys. zł
  • Ciągnik John Deere 7530 – cena: od 150 tys. do 350 tys. zł
  • Ciągnik John Deere 6155 – cena: od 260 do 650 tys. zł
  • Ciągnik John Deere 6210 – cena: od 270 tys. do 470 tys. zł
  • Ciągnik John Deere 7230 – cena: od 280 tys. do 550 tys. zł
  • Ciągnik John Deere 6195 cena: od 310 tys. do 950 tys. zł
  • Ciągnik John Deere 6215 cena: od 350 tys. do 860 tys. zł.

 

Kupno ciągnika rolniczego przez Internet jest prostsze, niż myślisz. W serwisie Mascus znajdziesz tysiące używanych traktorów na sprzedaż. Za pomocą filtrów wyszukiwarki możesz określić, jakiego modelu poszukujesz. Możesz także określić rok produkcji i zawęzić wyniki do określonego przedziału cenowego. Znalazłeś interesującą ofertę? Za pośrednictwem platformy skontaktujesz się bezpośrednio z osobą, która sprzedaje używany traktor. Aby to zrobić, nie musisz zakładać konta w serwisie.

 

Artykuł sponsorowany.

Previous Dobry Ośrodek Leczenia Uzależnień - jak wybrać?
Next Teatr i koncerty. Zobacz wydarzenia kulturalne dla najmłodszych

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Komu przysługuje urlop okolicznościowy po śmierci bliskiej osoby?

Urlop okolicznościowy, przyznawany z tytułu śmierci członka rodziny, jest szczególnym typem urlopu. W zależności od stopnia pokrewieństwa trwa on jeden lub dwa dni. Co istotne, pracodawca nie ma prawa odmówić

Strefa Biznesu 0 Comments

To może się opłacić w 2016 roku

Pomysłów na biznes jest wiele. Chyba każdy chciałby zarabiać dużo, a przy tym łatwo i przyjemnie. Czy najlepiej jest szukać oryginalnego sposobu i znaleźć to, na co jeszcze inni nie

Strefa Biznesu 0 Comments

Kurs spawacza daje pracę

W Wielkopolsce rośnie popularność kursów zawodowych. Jest to spowodowane tym że w Polsce spawacz może zarobić 3-4 tysiąca złotych. Na Zachodzie – jest to ta sama liczba ale już w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź