Mieszkanie na miarę Twoich marzeń

Mieszkanie na miarę Twoich marzeń

Nieruchomość, którą możemy nazwać domem to nie tylko ściany i dach, ale także wszystko co tworzy klimat tego wyjątkowego miejsca. Aby mieszkało się nam wygodnie i komfortowo, nie tylko wnętrze mieszkania, ale całe jego otoczenie powinno być dopasowane do potrzeb naszych oraz bliskich nam osób. Bardzo często poszukując mieszkania na sprzedaż odwiedzamy kilkanaście,  a nawet kilkadziesiąt lokalizacji, by w końcu znaleźć to jedno wymarzone, które spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Nic dziwnego, że czekamy z zakupem tak długo, w końcu inwestycja we własną nieruchomość wiąże się ze sporym nakładem finansowym.

Lokalizacja to podstawa

Jedną z ważniejszych kwestii jest miejsce, w którym położna jest nieruchomość. Coraz więcej osób szukając mieszkania wybiera miejsca położone poza centrami dużych miast, w miejscowościach do nich przyległych. Taka lokalizacja ma ogromny plus ponieważ pozwala na uniknięcie gwaru wielkiego miasta, jednocześnie umożliwiając szybkie dotarcie do metropolii. Jednym z takich miejsc jest Osiedle Szafirowe położone w Suchym Lesie, zaledwie osiem kilometrów od Poznania. Na zaprojektowane w nowoczesnym stylu osiedle składają się 44 mieszkania z ogródkami lub balkonami oraz własnymi garażami. Obiekt posiada wszystkie cechy zapewniające komfort i wygodę mieszkania. Z jednej strony pozwala na szybki dojazd (18 minut) do centrum Poznania, a z drugiej tworzy zaciszną oazę, oddaloną od gwaru miasta, w której można poczuć bliskość natury oraz spokój i ciszę, jakiej nie zapewni mieszkanie w betonowej dżungli. To idealna lokalizacja na wypady z dziećmi, od jeziora Strzeszyńskiego czy Rezerwatu Morasko dzieli ją  o kilkunastominutowa wycieczka rowerem.

Wszelkie udogodniania dla rodzin z dziećmi

Obszar poza dużymi miastami wybierają najczęściej rodziny z dziećmi lub małżeństwa planujące powiększyć rodzinę, właśnie ze względu na bezpieczeństwo i dogodne warunki do wychowywania latorośli. W Suchym Lesie znajdą oni wszystko to, co może przydać się rodzinie z dziećmi. Osiedle Szafirowe znajduje się w pobliżu nie tylko niezbędnych udogodnień takich jak szkoła, przedszkole, biblioteka, przystanki autobusowe, ale zapewnia bliskość atrakcji w postaci Aquaparku, Galerii Sucholeskiej czy hali sportowej.

Jeśli więc szukasz wymarzonego miejsca do życia, a żadna z dotychczasowych ofert nie spełnia Twoich oczekiwań – odwiedź Osiedle Szafirowe lub sprawdź stronę internetową i przekonaj się, że idealne mieszkanie jest w zasięgu Twojej ręki.

Previous Kilka słów o tym, jak dbać o wzrok i zdrowie oczu
Next POLICJANCI ODZYSKALI SKRADZIONE ROWERY

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Jak wybrać osuszacz powietrza do domu?

Jak wilgoć wpływa na Twoje zdrowie i codzienne życie? Niska wilgotność powietrza może powodować poważne obciążenie dla naszego nosa i błon śluzowych. Jednak poziom wilgotności powyżej 60% nie powinien być

Kalisz 0 Comments

POLICJANCI NA XI SPŁYWIE TWARDZIELI RZEKĄ PROSNĄ

43 uczestników wzięło udział w XI Spływie Twardzieli Rzeką Prosną im. Jana Pasia. Wśród nich było dwóch funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, którzy w trudnych warunkach pogodowych zdecydowali się

Wiadomości 0 Comments

FIKCYJNA KRADZIEŻ SAMOCHODU I ZARZUTY DLA DWÓCH OSÓB

Zarzuty zawiadomienia o niepopełnionym przestępstwie oraz składania fałszywych zeznań usłyszała 42-letnia mieszkanka powiatu poznańskiego, która zawiadomiła leszczyńską Policję o fikcyjnej kradzieży samochodu wraz z towarem, wartego ponad 100 tysięcy złotych.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź