Prezydent Konina zaprasza na spotkanie z Igorem Jakubowskim

Prezydent Konina zaprasza na spotkanie z Igorem Jakubowskim

Prezydent Konina Józef Nowicki zaprasza sympatyków polskiego boksu na spotkanie z Igorem Jakubowskim, zawodnikiem wagi ciężkiej Zagłębia Konin.

Pięściarz Konińskiego Zagłębia będzie reprezentować miasto na igrzyskach po 28 latach przerwy, kiedy w Seulu walczyli szabliści Tadeusz Piguła i Andrzej Kostrzewa.

Spotkanie odbędzie się w piątek 22 lipca, o godz. 16.00 na skwerku przed Konińskim Domem Kultury. To wyjątkowa okazja, by tuż przed wylotem sportowca na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro, porozmawiać z nim i życzyć powodzenia na ringu.

Źródło: konin.pl
Previous Słupca - nietypowa akcja strażaków
Next Lech Poznań - Przed meczami ligowymi specjalne atrakcje dla najmłodszych

Może to Ci się spodoba

KS INDRA z Kaźmierza – kolejny polski zespół w Klubowych Mistrzostwach Europy!

To był bardzo intensywny weekend w wykonaniu Zawodników KS INDRA z Kaźmierza. W dniach od 23 do 25.04.2023 Zawodnicy w składzie Marcin Musielak, Michał Wiśniewski, Piotr Truszkowski, Błażej Szubstarski, Rafał

The Color Run Poznań – trwają zapisy

Najbardziej kolorowy bieg w Poznaniu wystartuje 20 maja, ale już teraz można się zarejestrować. Trasa tegorocznego biegu wyznaczona będzie wokół jeziora Malta. Ci, którzy chcą przebyć najszczęśliwsze 5 km w

Piotr Matuszewski z Kalisza – pierwszy w historii Polski mistrz Europy juniorów w tenisie

Mistrzostwa Europy Juniorów w tenisie odbyły się Klosters, w Szwajcarii. 18 – letni kaliszanin, Piotr Matuszewski oraz Kacper Żuk z Warszawy mistrzowsko zagrali w finale debla. To pierwszy tak duży

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź