UKRADŁ PACZKI KURIEROWI – ZOSTAŁ ZATRZYMANY
Policjanci z Północy zatrzymali mężczyznę za kradzież paczek kurierskich. Znajdowały się w nich bransoletki, jedna z nich wysadzana brylantami. Biżuteria wróciła do prawowitego właściciela, a podejrzany odpowie teraz za swój czyn przed Sądem.
W ostatnim dniu lutego br. policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Poznań Północ zostali powiadomieni, że w jednym z centrów handlowych na poznańskich Winogradach doszło do kradzieży paczek kurierskich.
Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia w rozmowie ze zgłaszającym ustalili, że pewien młody mężczyzna podszedł do wózka, na którym kurier miał przygotowany towar do dostarczenia. Zabrał z niego dwie paczki, a następnie uciekł. W paczkach znajdowały się dwie bransoletki o wartości blisko 17 tysięcy złotych.
Policjanci szybko znaleźli sprawcę kradzieży. Kilka godzin od zdarzenia zatrzymali podejrzanego w jego miejscu zamieszkania na poznańskich Naramowicach. 26-latek był całkowicie zaskoczony wizytą policjantów. Posiadał przy sobie skradzioną biżuterię. Za kradzież grozi mu teraz nawet 5 lat więzienia.
Może to Ci się spodoba
Jak wybrać kwiaty na różne okazje w kwiaciarni internetowej w Poznaniu?
Zamawianie kwiatów na różne okazje przez internet to nie tylko wygodna, ale także szybka i bezpieczna opcja, szczególnie gdy korzystamy z lokalnych kwiaciarni w Poznaniu. Dzięki rozwiniętej ofercie online, możemy
„DWIE STRONY SIECI” – EDUKACJA NA TEMAT CYBERZAGROŻEŃ
Poznańscy policjanci w ramach projektu: „Dwie strony sieci” spotkali się z młodzieżą z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Poznaniu. Podczas spotkania rozmawiano o cyberzagrożeniach. 15
W Pile powstanie skateplaza
Niebawem zakończy się etap uzyskiwania pozwolenia na budowę skateplazy w Pile. To jeden z największych i najnowszych obiektów tego typu w Europie. Skateplaza zajmie 3 387 metrów kwadratowych, pomieści 29 obiektów
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!