Wyszła z domu 25 czerwca, zaginionej poszukują policjanci
Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce poszukują zaginionej 77-letniej Stanisławy Lis. 25 maja br. w godzinach wczesno porannych, kobieta wyszła z domu na terenie osiedla Strzeszyn Grecki w Poznaniu. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które widziały kobietę, bądź posiadają informację o miejscu jej przebywania.
Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce prowadzą poszukiwania zaginionej 77-letniej Stanisławy Lis. Kobieta 25 maja br. w godzinach wczesno porannych wyszła z domu i do dnia dzisiejszego nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta może znajdować się w złym stanie psychicznym.
Rysopis zaginionej: bardzo szczupła budowa ciała, wzrost około 158 cm wzrostu, oczy niebieskie, niepełne uzębienie, znak szczególny: odbarwienie skóry na lewym policzku.
Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce. Można dzwonić pod całodobowe numery telefonu: 61-84-122-11, 61-84-122-12 lub 997.
Źródło: wielkopolska.policja.gov.pl
Może to Ci się spodoba
Do niedzieli potrwa Francuski Jarmark w Poznaniu
To już czwarty Jarmark Francuski, podczas którego możemy poznać smaki i zapachy znad Loary. Warto odwiedzić Stary Rynek i poczuć niesamowity klimat targu. Kramy pełne są francuskich serów, croissantów, bagietek,
WŁAMYWACZE DOMÓW JEDNORODZINNYCH ZATRZYMANI
Policjanci kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Śremie ustalili i zatrzymali dwóch sprawców włamań do domów jednorodzinnych. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że włamywacze z trzech domów jednorodzinnych ukradli 200 tysięcy
ZLIKWIDOWANA PLANTACJA KONOPI INDYJSKICH
Dwaj aresztowani, zlikwidowana plantacja konopi indyjskich oraz przechwycenie 4 kilogramów gotowego narkotyku – to efekt działań przeprowadzonych w ostatnich dniach przez policjantów z Komisariatu Policji w Trzciance oraz Wydziału do
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!