Polscy mężczyźni dopiero uczą się, czym jest moda

Macademian Girl uważa, że polscy mężczyźni powinni z większą odwagą podchodzić do kwestii ubioru. Jej zdaniem Polacy dopiero uczą się mody i nie potrafią wyrażać siebie poprzez strój. Za stylowych mężczyzn blogerka uważa Radzimira Dębskiego, Leszka Możdżera i Adama Sztabę.

Zdaniem Tamary Gonzalez Perea podstawą modnego, stylowego wyglądu jest akceptacja swojego wyglądu oraz pewność siebie. Blogerka twierdzi, że mężczyzna, który dobrze się czuje we własnej skórze i wie, czego oczekuje od życia, zawsze będzie wyglądał stylowo.

– Wtedy i ubrania się dobierają same z siebie, nie potrzeba przesadnej stylizacji, to jest mężczyzna na pewno świadomy – mówi Tamara Gonzalez Perea agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Blogerka uważa, że w Polsce mężczyźni wciąż mają jednak problem ze stylowym wyglądem i dopiero uczą się, czym jest moda. Wielu z nich myli modny wygląd ze strojeniem się, które uważają za domenę kobiet. Tamara Gonzalez Perea zachęca panów, by ubierali się zgodnie z własnym gustem i nie przebierali za kogoś, kim nie są.

– Ja bym chciała, żeby panowie zaczęli trochę oswajać modę w swoich szafach, bo podchodzą do tego wciąż jak pies do jeża, czemu się przyglądam i staram się gdzieś zachęcać, żeby podchodzili jednak z większą ufnością do ubrań czy sklepów, bo naprawdę nie gryzą – mówi Tamara Gonzalez Perea.

Autorka bloga Macademian Girl twierdzi, że w polskim show-biznesie jest kilku mężczyzn, którzy ubierają się stylowo i modnie.

– Dobrze ubrany jest Leszek Możdżer, Radzimir Dębski, Adam Sztaba. Kilku takich jeszcze bym znalazła – mówi Tamara Gonzalez Perea.

Previous Popełniam ten grzech i jem słodycze. Uwielbiam zwłaszcza czekoladę
Next Wyjątkowa oferta AMG Driving Academy: AMG LADY-Traning

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Głodny? Czas zamówić pizzę!

Niekiedy nie mamy kompletnie siły, czasu, czy po prostu chęci gotować i nikt nie jest nas w stanie do tego zmusić. Nie musimy wówczas przymierać głodem, bowiem w prosty sposób

Life&Style 0 Comments

Które gry towarzyskie warto kupić?

Jeśli szukasz sposobu na ciekawe spędzenie czasu w grobie rodziny bądź znajomych, postaw na towarzyskie gry planszowe. To doskonały sposób na przełamanie lodów, zapewnienie ciekawej rozrywki, nauczenie się czegoś i

Life&Style 0 Comments

Sposób poznaniaków na relaks w upalne dni

Mieszkańcy Poznania, którzy tęsknią za wypoczynkiem nad wodą, od jutra będą mieć plażowe atrakcje na wyciągnięcie ręki. 1 czerwca zostaną otwarte miejskie Plaże Miejskie w Poznaniu. Do tych, działających już

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź