Poznań – Targi Przemysłowe ITM już za tydzień

Poznań – Targi Przemysłowe ITM już za tydzień

7 czerwca w Poznaniu rozpoczynają się Targi Innowacje – Technologie – Maszyny. Ekspozycje, konferencje i warsztaty czekają na odwiedzających Międzynarodowe Targi Poznańskie. Prawdziwą niespodziankę przygotowała firma Abplanalp/Haas. Na stoisku wystawiony będzie oryginalny bolid zespołu Haas F1 Team!

Targi przemysłowe będą trwały przez 4 dni (4 – 7 czerwca). Podczas imprezy, zwiedzający będą mieli okazję poznać 22 produkty, wybrane spośród 500 zgłoszonych, które zostały nagrodzone złotym medalem MTP. To produkty, które Sąd Konkursowy uznał za najbardziej nowoczesne, innowacyjne i wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie.

Magazyn MM Magazyn Przemysłowy zaprasza do wysłuchania branżowych dyskusji w ramach Speakers Corner. Menedżerowie największych firm przemysłowych w Polsce oraz przedstawiciele świata nauki i administracji będą dyskutować na temat sytuacji polskiego przemysłu oraz kierunkach jego rozwoju. To świetna okazja, by poznać rozwiązania umożliwiające zwiększenie konkurencyjności polskich firm, tak w kraju, jak i na rynkach zagranicznych.

Podczas targów, firmy Siemens i KUKA, na pierwszym na świecie współnym stanowisku poświęconym idei Przemysłu 4.0, przybliżą odwiedzającym dynamicznie wzrastającą digitalizację procesów produkcyjnych, która stwarza nowe możliwości projektowania, planowania oraz realizacji projektów, nadając całkowicie nowy wymiar kooperacji maszyny z człowiekiem. Eksperci przybliżą też sposoby zwiększenia konkurencyjności własnej produkcji oraz kompatybilności rozwiązań z technologiami cyfrowymi.

Ciekawy wykład przygotowała Agnieszka Węglarz, doradca strategiczny, Ekspert ICAN Institute, wydawcy Harvard Business Review Polska, Dyrektor Programu ICAN Total Marketing B2B. Będzie mowa o nowoczesnych kompetencjach strategicznych, zarządczych i wiedzy z zakresu sprzedaży i marketingu.

Bolid zespołu Haas F1 Team to nie jedyna atrakcja dla miłośników szybkości. Firma Abplanalp/Haas przygotowała również konkurs, w którym nagrodą jest wyjazd na wyścigi Formuły 1 w Belgii!

Previous Puszczykowo – matka z synem wpadli do Warty. Kobieta nie żyje. Trwają poszukiwania dziecka
Next Do niedzieli potrwa Francuski Jarmark w Poznaniu

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Biznesplan dla początkujących – zapisy na bezpłatne warsztaty już teraz

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji, wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą oraz z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową po raz drugi w tym roku organizują bezpłatne warsztaty pt. ”Biznesplan dla początkujących

Strefa Biznesu 0 Comments

Czy w deklaracji PIT 36 należy wykazać dotację z urzędu pracy?

Osoby bezrobotne zamierzające otworzyć własną firmę mogą uzyskać wsparcie finansowe w postaci dotacji z Powiatowego Urzędu Pracy. Zgodnie z zasadami ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych dotacja dla bezrobotnego

Strefa Biznesu 0 Comments

Września: Fabryka Volkswagena prawie gotowa, czas kształcić kadry

Budowa fabryki niemieckiego producenta samochodów zmierza ku końcowi. Zrealizowano już 95% prac. Jeśli wszystko przebiegnie zgodnie z planem, produkcja ruszy w drugiej połowie tego roku. Ralf Nitzschke, dyrektor Zakładu Crafter

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź